MediaCat

Gezi’ye Vietnam Reklam Ajansı’ndan açıklama

Bir iletişim şirketi olarak siyasi olayların yönlendiricisi olmayı reddederiz.

Gezi’ye Vietnam Reklam Ajansı’ndan açıklama

Gezi Parkı gündeminde adı geçen Vietnam Reklam Ajansı konuyla ilgili bir basın açıklaması yaptı. Siyasi olayların yönlendiricisi, destekçisi, köstekçisi olmak gibi bir misyonu reddeden ajansın basın açıklamasını aynen aktarıyoruz.

“Son dönemde yaşanan ve “Gezi Olayları” olarak adlandırılan bir takım hareketlerin içinde destekleyici olarak reklam ajansımızın da adı geçmektedir.

Vietnam Reklam Ajansı müşterileriyle birlikte reklam ve iletişim hizmetleri veren ve geçimini böyle sağlayan bir reklam ajansıdır. Vietnam Reklam Ajansı müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak iletişim hizmetlerini sağlamaktan başka bir amaç gütmemektedir. Herhangi bir siyasi görüşün destekleyicisi ve karşıtlığı gibi kollektif bir davranış biçimi sergileyemez ve sergilememiştir. Şirketimiz her şirket gibi bir tüzel kişiliktir. Vietnam Reklam Ajansı %100 Türk sermayesiyle kurulmuş. Türkiye merkezli olarak yurt dışında da reklam ve tanıtım çalışmaları yapan bir iletişim şirketidir. Kendinden başka bir ortağı, destekçisi, işbirlikçisi de bulunmamaktadır. Müşteri portfolyomuz göz önüne alındığında bizim toplumun her görüş ve kesimine eşit uzaklıkta olduğumuz apaçık bir gerçektir.

Bir iletişim şirketi olarak siyasi olayların yönlendiricisi, destekçisi ya da köstekçisi olmak gibi bir misyonu samimiyetle ve geri dönüşümsüz olarak reddederiz.”

Kaynak: samanyoluhaber

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.