Unilever ve 24Kitchen’dan ortak proje

Kanal, Unilever markalarına özel içerik üretecek.

02.08.2013 - 15:31 | MediaCat

Unilever ve 24Kitchen'dan ortak proje

Fox International Channels’ın ilk yemek kanalı 24Kitchen, Unilever ile uzun dönemli bir projeye başladı.

Temel amacı gıda hijyen, sürdürülebilirlik ve genetiği değiştirilmiş gıdalar hakkında bilinç yaratmak olan projede aynı zamanda markaya uyumlu yeni yetenekler bulmak ve pazarı geliştirmek de amaçlanıyor.

Farklı şefler, özel içerikler

İşbirliğinin ilk ayağı olarak 24Kitchen yerel prodüksiyon ekibi tarafından Unilever markalarından Carte d’Or Dondurma, Carte d’Or Toz Tatlı, Sana, Knorr Bulyon, Knorr Çorba ürünleri özelinde hazırlanan tariflere özel vignette’ler (kısa içerik) üretildi. Bu içerikler sadece 24Kitchen’da değil, tüm ulusal kanallarda da yayınlanmaya devam ediyor.

Videolarda yer almak üzere hem 24Kitchen hem de Unilever markalarının profiline uygun şefler seçildi. Knorr Bulyon ve Knorr Çorba içerikleri için Cordon Blue diplomalı şef Hazer Amani, Sana için yetenekli şef Esra Hazer Birtek tercih edilirken Carte d’Or Toz Tatlı ve Carte d’Or Dondurma için ise Timeout İstanbul tarafından şehrin en iyi cupcake fırını seçilen ‘Le Fırın’ın sahibi Bengi Kurtcebe ile anlaşıldı.

Unilever ve 24Kitchen ortaklığı ileriki dönemlerde yemek semineri, daha uzun içerikler ve daha birçok yeni projeyle devam edecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.