Unilever Türkiye’ye yeni yönetim kurulu başkanı

Unilever Türkiye'de yönetim kurulu başkanı olarak görev alacak isim belli oldu.

13.12.2018 - 13:43 | MediaCat

Unilever Türkiye'ye yeni yönetim kurulu başkanı

Unilever Türkiye Dondurma, İçecek ve Gıda Kategorilerinden Sorumlu Bölge Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Seçkin, 1  Ocak 2019 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, Unilever Türkiye, Orta Asya ve İran Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapan Harm Goossens’ın yerine atandı. Seçkin’den boşalan koltuğu Unilever Orta Asya ve İran Genel Müdürü Özgür Kölükfakı devralacak. Harm Goossens’ın yeni görevi ise Global Unilever tarafından yakın bir tarihte açıklanacak.

Unilever bünyesinde yurtiçi ve yurtdışında 28 yıldır önemli sorumluluklar üstlenen ve son dönemde Türkiye, Rusya, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Orta Asya ve Kafkasya Bölgesi’nde liderlik ettiği kategorilerin sürdürülebilir büyümesinde büyük katkısı bulunan Mustafa Seçkin, 2016 yılından bu yana Global Compact Türkiye Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini de sürdürüyor.

Lisans eğitimini 1989 yılında Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde tamamlayan Mustafa Seçkin, kariyerine Unilever bünyesinde gıda pazarlama departmanında başladı. Unilever’in tüm gıda kategorilerinde ve marka gruplarında görev alan Seçkin, Polonya’da bulunan Unilever Bölgesel İnovasyon Merkezi Direktörlüğü ve Asya, Orta Doğu, Türkiye bölgesinde Knorr Marka Geliştirme Direktörlüğü görevlerini üstlendi. Şubat 2007 itibarıyla Unilever Türkiye Gıda Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Unilever Türkiye Yönetim Kurulu üyesi olarak atanan Seçkin, 2016 itibarıyla Unilever NAMETRUB Bölgesi ( Türkiye, Rusya, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Orta Asya ve Kafkasya ) İçecek ve Dondurma Kategorilerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı ve 2017 yılında gıda kategorisinin de sorumluluğunu üstlendi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.