Unilever Su İşleri

Keith Weed’in sunumunun ve Waterworks’ün detaylarını MediaCat’in Temmuz sayısında yayınlanacak olan özel söyleşide bulabilirsiniz.

22.06.2012 - 00:00 | MediaCat

Unilever’in Kıdemli Başkan Yardımcısı Marc Mathieu ve 27 Kasım’da düzenlenecek olan MediaCat Marketing Forum’a konuşmacı olarak katılacak olan Chief Marketing & Communication Officer Keith Weed, Unilever’in pazarlamayı nasıl yeniden icat ettiğini anlattıkları seminerde bir de yeni KSS lansmanı yaptılar.

Özetle üç aşamadan bahseden ikili; insan faktörünü pazarlama stratejisinin merkezine koymak, marka sevgisi inşa etmek ve pazarlamada mantık ile sihri karıştırarak duygulara yaklaşmak hakkında konuştu ve ısrarla sürdürülebilirlik üzerinde durdu.

Ardından ikili, 2020 yılına kadar 500 milyon insanı temiz içme suyu ili buluşturmayı hedefleyen sivil toplum kuruluş PSI, Facebook ve Unilever Vakfı iş birliğiyle hayata geçirilen Waterworks projesini duyurdu. Facebook üzerinden kurulacak ağ ile temiz suya ihtiyacı olan bölgelerden seçilecek ‘waterworkers’ hem su kullanımı hakkında bölgeye eğitim verecek hem da çok küçük bağışlarla ( 10 cent) alınacak olan su arıtıcılarını ihtiyaç sahiplerine dağıtacak.

Keith Weed’in sunumunun ve Waterworks’ün detaylarını MediaCat’in Temmuz sayısında yayınlanacak olan özel söyleşide bulabilirsiniz.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.