UM’den teknoloji girişimcilerine destek

UM'den girişimcilere destek için UM Startup projesi.

23.10.2015 - 11:55 | MediaCat

UM'den teknoloji girişimcilerine destek

Girişimcilere destek olmak amacıyla UM, iş hayatına yeni atılan şirketler için medya, içerik ve ileri teknoloji projesini hayata geçirdiğini duyurdu. Henüz birinci yaşını doldurmamış şirketlere veya medyayı daha etkin, daha yaratıcı ve daha ölçülebilir kılan fikirleri ya da ürünleri olan herkese açık olduğu duyurulan UM Startup projesine başvuranlar arasından seçilen ekip altı ay boyunca mentorluk, UM bünyesinde ücretsiz ofis alanı ve IT/telekomünikasyon desteğinden yararlanacak. Bu yardımlara ek olarak, kurguladığı projelerin medyaya somut olarak yarar sağlaması durumunda ekip, UM müşterilerine ve IPG Mediabrand global ağına ulaşabilecek.

Türkiye’nin pek çok fikri olan genç, enerjik ve harika insanla dolu olduğunu söyleyen IPG Mediabrands Güney Batı Avrupa Bölgesi Başkanı George Saliaris – Fasseas, UM olarak müşterilerinin medya yatırımları karşılığında en iyi çözümlere kavuşmaları için her gün ellerinden geleni yaptıklarını, UM Startup projesini Türkiye’de başlatarak müşterilerinin yatırımlarını daha da geliştiren fikirlere destek olmanın yanı sıra Türkiye’ye olan güçlü inançlarını da göstermek istediklerini söyledi.

Projeye başvurular UM Türkiye internet sitesinden yapılabilir.

Giriş fotoğrafı: Aslı Hocaoğlu@4sq

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.