MediaCat

UM girişimci desteklerine başladı

UM RUUM’un ilk startup’ı Kaymak oldu.

UM girişimci desteklerine başladı

Geçtiğimiz yılın sonunda, girişimcilere destek olmak amacıyla, iş hayatına yeni atılan şirketler için medya, içerik ve ileri teknoloji projesini hayata geçirdiğini duyuran UM; adını UM RUUM olarak belirlediği ilk global projesi kapsamında destek vereceği ilk startup’ı duyurdu: Kaymak.

UM girişimci desteklerine başladı

2016 yılının ikinci çeyreğinde görücüye çıkmaya hazırlanan Kaymak, alışveriş ödemelerini kasada Kaymak uygulaması üzerinden yapanlara indirim veya puan kazandıran bir cep telefonu uygulaması.

IPG Mediabrands Güney Avrupa Başkanı ve UM İstanbul Başkanı George Saliaris-Fasseas UM RUUM ve Kaymak hakkında şöyle konuştu:

Müşterilerimize en iyisini sunmak için buradayız. Yeniliğin en büyük kaynağı şu anda start-up şirketler ve biz de Türkiye’de bu kaynağa yakın olmak istedik.

UM RUUM asla Silikon Vadisi olmayacak ama yenilik ve enerjiyle dolu bir alan olabilir. Bu deneyimin olumlu sonuçlar vereceğini ve en azından Kaymak gibi Türkiye’deki değerli start-up şirketlere, her şirketin en zorlu dönemi olan ilk adımların atılmasında yardım edebileceğimizi umuyoruz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.