Uluslararası Faaliyet Raporları kazananı Şekerbank

Şekerbank 2011 yılı Faaliyet Raporu, Uluslararası ARC(Annual Report Competition) Awards/Yıllık Faaliyet Raporları Yarışması’nda, başvuruda bulunan dünyanın tüm ulusal bankalarının raporlarını geride burakarak 'Altın' ödül kazandı.

07.08.2012 - 00:00 | MediaCat

Şekerbank 2011 yılı Faaliyet Raporu, Uluslararası ARC(Annual Report Competition) Awards/Yıllık Faaliyet Raporları Yarışması’nda, başvuruda bulunan dünyanın tüm ulusal bankalarının raporlarını geride burakarak ‘Altın’ ödül kazandı.

Bu yıl 26.’sı düzenlenen ve her yıl New York’ta iletişim profesyonellerini bir araya getiren en önemli organizasyonlardan biri olan ARC Awards/Yıllık Faaliyet Raporları Yarışması’nda, kurumların faaliyet raporlarının tasarım kalitesi ve kreatif yönü dikkate alınıyor. Faaliyet raporlarını; mükemmellik, yaratıcılık, açıklık ve etkinlik kriterlerine göre değerlendiren jüri üyeleri arasında, iletişim profesyonellerinin yanı sıra üst düzey şirket yöneticileri de bulunuyor.

Söz konusu yarışmaya katılan faaliyet raporları, başvurdukları kategorilerde, sektör bazında değerlendirmeye tabi tutuluyor. Değerlendirme sonunda sektör bazında en iyi puanları alan kuruluşlar; Altın, Gümüş, Bronz ve Onur ödüllerinin sahibi oluyor.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.