MediaCat

Ugi’nin marifetleri

Garanti, yeni iletişim platformunun ikinci reklam filmini yayınladı.

Ugi’nin marifetleri

Garanti Bankası geçtiğimiz günlerde yeni iletişim platformu ve platformun yeni kahramanı Ugi’yi Türkiye’ye tanıttı. İlk tanışmanın üstünden bir hafta gibi kısa bir süre geçtikten sonra bir kez daha Mehmet Aslantuğ ile birlikte Ugi’nin marifetlerini anlatmaya koyulan banka, platform için yayınladığı ikinci reklam filminde Garanti Cep’in sese duyarlı teknolojisini anlatıyor.

Ugi’ye ve Garanti’nin teknolojik çözümlerine dair konuşan Garanti Bankası Kurumsal Marka Yönetimi ve Pazarlama İletişimi Birim Müdürü Elif Güvenen şu açıklamayı yaptı:

Yeni iletişim platformumuzla ilgili çok güzel geri dönüşler alıyoruz. Özellikle de yeni kahramanımız Ugi çok sevildi. Ugi’yi tanıtan reklam filmi, yayınladığı ilk gün, finans reklamları içerisinde en fazla Shazam’lanan reklam filmi oldu. Şimdi de yeni iletişim platformumuzun ikinci filmini yayına aldık. Yeni filmimizde Ugi, Garanti’deki teknolojik ve inovatif çözümlere dikkat çekiyor, Garanti Cep’in hayatımızı ne kadar kolaylaştırdığını gösteriyor.

Biz bu filmde ihtiyaç kredisini Garanti Cep’ten alabildiğimizi ve sesle para gönderebildiğimizi görüyoruz. Aslında Garanti Cep’te ses teknolojisiyle yapabilecekleriniz bundan daha fazla. Örneğin; fatura ödeme, para transferi, en yakın ATM’yi bulma, piyasa bilgilerine ulaşma gibi tüm işlemlerinizi sesle 7/24 yapabiliyorsunuz.

Garanti Bankası olarak teknolojimizi, her zaman müşterilerimizin yaşamını kolaylaştırmak, hayatına değer katmak için geliştiriyoruz. Garanti’nin yenilikçi ve teknolojik algısını pekiştiren yeni iletişim platformumuzu farklı mecralarda takipçilerimizle buluşturmaya devam edeceğiz.

KÜNYE
Reklamveren: Garanti Bankası
Reklamveren Temsilcileri: Elif Güvenen, Burcu Tokcan, Güneş Arslan Ulus, Ece Gökel, Müge Albayrak
Reklam Ajansı: Alametifarika
Kreatif Direktör: Odisseas Sevsevme, Ozan Özüm Özbey
Yaratıcı Grup Lideri: Caner Apaydın, Barış Alkan
Yaratıcı Grup: Deniz Yükselci, Hakan Şılak, Burcu Tokatlı, Nuri Gülver, Gözde Keçeci, Ercan Tarhan
Müşteri İlişkileri: Gökhan Akbay, Başak Tetik
Stratejik Planlama: İdil Aydoğdu Önuçak, Berra Katlav, Melis Güçbilmez
Prodüksiyon: Sertuğ Alptekin, Berkay Tahmaz, Özgür Dağgez
Yönetmen: Bora Egemen
Görüntü Yönetmeni: Stefano Morcaldo
Post Prodüksiyon: Anima & Filimişleri
Müzik: Nilinişleri
Vokal: Mehmet Erdem
Medya Ajansı: Cereyan

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.