Ücretsiz sosyal eğitim platformu “sinavo.com”

Deneme sınavları ile bilgi ölçümleme, anlık online raporlar ile kendi gelişimlerini takip etme öğrencilerin yararlanabileceği hizmetler arasında.

10.10.2012 - 07:00 | MediaCat

Eğitimde bilgi, eşitlik ve eğlence teması üzerine kurulan Sınavo, lise öğrencilerine vakit geçirmekten en çok keyif aldıkları yer olan sosyal medya üzerinde, içerik ve bilgi sıkıntısı çekmeden zamanlarını en doğru şekilde kullanarak üniversiteye hazırlanmalarını sağlıyor.

Demografik ve ekonomik nedenlerden dolayı eşit kaynaklara ulaşamayan öğrencilere eşitlik imkanı sağlayan sistem, interaktif yapısıyla eğlendirirken öğretmeyi hedefliyor. Mayıs 2012’de hizmete açılan Türkiye’nin ilk, tek ve ücretsiz sosyal ağı Sınavo, bir yıl içerisinde 150.000 öğrenciyi aynı platformda buluşturmayı amaçlıyor. Eğitim, edugame özelliği ile öğrencilere birbirleri ile eğlenme ve rekabet etme, deneme sınavları ile bilgilerini ölçümleme şansı verilirken  anlık online raporlar ile kendi gelişimlerini  takip etme olanağı sunuluyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.