Uçağı bulan 150 bilet kazanır

MONA FOMA festivalinden eğlenceli bir kampanya.

11.10.2019 - 15:45 | MediaCat

Uçağı bulan 150 bilet kazanır

Avustralya’nın Tasmanya eyaletinde müzik ve sanatı bir araya getiren MONA FOMA festivalinin 11’incisi için kolları sıvayan MONA (Tasmanya Yeni ve Eski Sanatlar Müzesi), Tourism Tasmania işbirliğiyle, festivale katılmayı düşünenlere bol kazançlı bir oyun sunuyor.

FindAirMofo.net.au sitesindeki online Tasmanya haritasına mor ve sarı renklerde bir Boeing 737 gizleyen müze, ipuçlarını takip ederek uçağı bulan şanslı kişiye 150 uçak bileti hediye ediyor. Uçağı bulan kişi, 149 arkadaşıyla birlikte Sidney ya da Melbourne’den festivale uçacak ve tüm arkadaşlarıyla birlikte festivalin tadını hiçbir ücret ödemeden çıkaracak.

Uçağa dair ipuçları online haritada, festival reklamlarında ve müzenin internet sitesinde yer alıyor. 10 – 15 Ekim tarihlerinde düzenlenecek yarışmanın kazananı 15 Ekim’de duyurulacak. Kazanan kişinin 149 katılımcıyı bir araya getirmek için bir ay süresi bulunuyor.

MONA Pazarlama ve İletişim Direktörü Robbie Brammall, “Boeing 737’nin tamamını kazanmak korkunç bir ödül. Korkunç harika. Ve tıpkı festivalde olduğu gibi, orada olanlar görülemez şeyleri görecek. Umarım Find Air Mofo anakaradakileri de uydu aracılığıyla Tasmanya’nın her bir karışını keşfetmeye iter. Tasmanya güzel bir ada” diye konuştu.

Kaynak: The Stable, Beat.com.au

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.