Meme kanserine karşı #korkusuzkadınlar

GE Sağlık Türkiye, UPS ve Sephora Türkiye güçlerini birleştiriyor.

11.10.2019 - 14:33 | Tuğba Özögretmen

Meme kanseri bilinçlendirme ve farkındalık ayı olan ekimde sesini yükselten isimlerin arasına GE Sağlık Türkiye, UPS ve Sephora da katıldı. Farklı sektörlerin sıradışı işbirliğine sahne olan bu birliktelik, erken teşhiste tedavi başarısı en yüksek kanser türlerinden olan meme kanserinde düzenli tarama yaptırmanın önemini vurguluyor. Kampanya kapsamında herkes, yüzlerine pembe rujla savaşçı çizgilerini çizerek #korkusuzkadınlar etiketiyle fotoğraflarını paylaşmaya davet ediliyor.

UPS Türkiye Genel Müdürü Burak Kılıç, Sephora Türkiye Pazarlama Direktörü Ayça Kaya, GE Sağlık Türkiye Genel Müdürü Yelda Ulu Colin

“Farkındayız, savaşıyoruz, yeniyoruz” sloganıyla start verilen kampanya kapsamında ekim ayı boyunca, Türkiye’nin her yerine giden UPS kargoları, erken teşhis ve tanının önemine vurgu yapan mesajların yer aldığı pembe ambalajlarla kaplanacak. Kampanya aynı zamanda Sephora Türkiye’nin, seçimlerinde korkusuz davranan bilinçli kadınlara ilham verme misyonunu üstlenen Sephora Stands platformunun da ilk çalışması.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.