Uber ile çocukluğa yolculuk

Uber bu yıl Noel'i kullanıcılarını çocukluklarına doğru ufak bir tura çıkararak kutladı.

13.12.2018 - 16:09 | Arzu Nilay Kocasu

Uber ile çocukluğa yolculuk

Bu yıl Noel’de tüm yetişkinleri çocukluklarına doğru kısa bir yolculuğa çıkarmak isteyen Uber, oyuncak araba görünümlü taksileriyle 11-13 Aralık tarihlerinde Paris sokaklarındaydı.

Üç gün boyunca saat 10:00-18:00 aralığında, dileyen kullanıcılarına oyuncak araba görünümlü araçlarda yolculuk yapma fırsatı sunan markanın UberToys kampanyası hakkında konuşan Uber Batı ve Güney Avrupa Pazarlama Başkanı Michelle Lamberti şu sözleri söyledi:

“UberToys ve DDB Paris ile Noel büyüsünün uyandırdığı duyguları alevlendirerek kullanıcılarımıza orijinal, eşsiz, gamsız bir deneyim yaşatmak istedik. UberToys Parislilere oyuncak bir çiftlik kamyonunun, uzaktan kumandalı bir arabanın veya hatta tamamen modelleme kilinden yapılma bir aracın içinde Paris’i turlama ve bu büyülü atmosferde çocukluklarını yeniden yaşama fırsatı sundu.”

Uber ile çocukluğa yolculuk

Bu yıl Noel’i ihtiyaç sahiplerine yardımcı olmak için bir vesileye dönüştürmek isteyen Uber, ayrıca, Fransız STK Secours Populaire Français ile işbirliği yaparak 11-13 Aralık tarihlerinde uygulamaya SECOURSPOP kodunu giren her bir kullanıcı adına organizasyona 1 Euro bağışta bulundu.

Uber ile çocukluğa yolculuk

KÜNYE

  • Reklamveren: Uber
  • Reklam Ajansı: DDB Paris
  • Yapımevi: Art Bridge – Quad Group
  • Yönetmen: Gabriel Dugué
Kaynak: Ads of Brands

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.