MediaCat

Twitter’dan yeni hedefleme seçenekleri

Sosyal ağda artık kullanılan mobil operatör ve yeni satın alınan akıllı cihaza göre hedefleme yapabilmek de mümkün.

Twitter’dan yeni hedefleme seçenekleri

Twitter yeni bir dizi reklam hedefleme seçeneğini reklamverenlerin hizmetine sundu. Yeni seçenekler sosyal ağın hedefleme yeteneklerini daha da güçlendirmeyi ve reklamverenleri daha spesifik müşteri gruplarına ulaştırabilmeyi amaçlıyor.

Twitter’ın duyurduğu yeni seçeneklerden ilki, kullanılan mobil operatörlere göre hedefleme. Özellikle telekomünikasyon sektörünün ilgisini çekecek bu hedefleme seçeneği ile mobil operatörlerin sadece rakip operatör müşterilerini ya da sadece kendi müşterilerini hedefleyebilmesi mümkün olacak.

Görselin üzerine tıklayarak yüksek çözünürlüklü versiyonuna ulaşabilirsiniz.

Twitter'dan yeni hedefleme seçenekleri

Bir diğer yeni hedefleme seçeneği olan yeni satın alınan akıllı cihaza göre hedefleme ise özellikle mobil uygulamasının popülerliğini artırmayı amaçlayan reklamverenlerin ilgisini çekecek gibi görünüyor. Yeni bir cihaz alan kullanıcının yeni uygulamalar keşfetmek konusunda daha istekli olacağı fikriyle hayata geçirilen bu seçenekte Twitter, kullanıcının cihazını ne kadar zamandır kullandığı bilgisini Twitter’ın uygulamasının cihaza yükleniş tarihiyle hesaplıyor.

Kaynak: Venture Beat

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.