MediaCat

Messi’nin size selamı var

Barcelona oyuncuları ve Beko çalışanları bir videoda buluştu.

Messi’nin size selamı var

Arçelik AŞ’nin uluslararası markası Beko, sezon başında FC Barcelona ile dört yıllık bir ortaklığa imza attı. İki dev marka arasında yapılan anlaşma kapsamında Beko’nun yine aynı gün lansmanı yapılan yeni logosu da Barcelona’nın yeni takım formasının ve antrenman kitlerinin üzerinde yer alıyor.

Beko’nun bu işbirliğini duyurmak için çektiği filmde Barcelona’nın birbirinden yetenekli oyuncuları ve Beko çalışanları yer aldı. Dünyanın dört bir yanındaki Beko çalışanları ve futbolcuların birbirine merhaba dediği video hem Barcelona futbol takımının hem de Beko’nun sosyal medya kanallarında yayınlandı.

FC Barcelona, Beko ile yaptığı anlaşma kapsamında yayıncı kuruluşlar ve sivil toplum kuruluşları dışında ilk kez formasının sol kol kısmını bir markaya tahsis etmiş oldu. Beko yeni logosuyla, Neymar ve Lionel Messi‘nin de dâhil olduğu FC Barcelona takımı oyuncularının üzerinde milyonlarca futbolsevere ulaşıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.