Twitter’dan ramazana özel etiketler

Ramazan coşkusuna bu yıl Periscope da katılıyor.

06.06.2016 - 10:19 | Arzu Nilay Kocasu

Ana akım medya organlarının Twitter performansı

Özel günler ve etkinlikler için oluşturduğu etiketlerle gündemi sıcak tutan ve olup bitenin takibini kullanıcıları için kolaylaştıran Twitter, ramazan ayının gelişiyle birlikte geçen yıl olduğu gibi bu yıl da ay boyunca kullanılmak üzere hazırladığı bir dizi özel etiketi duyurdu.

Blog sayfasında yayınladığı bir duyuruda 2015’te kullanıcıların ramazan ile ilgili yaklaşık 8,4 milyar tweet attıklarını belirten ve ramazanın insanları yalnızca Allah’a değil diğer insanlara da yakınlaştırdığını ekleyen Twitter, ramazan için hilal emojili etiketlerin yanı sıra Periscope’ta da bir yenilik yaptığını açıkladı. Bu yeniliğe göre, ramazan ayı boyunca geçerli olmak üzere, yayın isimlerinin altına aya özel tasarlanan etiketlerden herhangi birini yazan Periscope kullanıcılarının yayınlarına gönderilen kalpler birer hilale dönüşecek.

Ramazan için üretilen birçok televizyon programının da sosyal ağ üzerinde özel etkinlikler düzenleyeceğini belirten Twitter’ın ramazan kampanyası kapsamında, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da, Orta Doğu halkları orucun başladığı ve bittiği saatleri öğrenmek için platformdan yararlanabilecekler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.