MediaCat

Neden Güzel Sanatlar’da çalışmalıyız?

Ajans Halleri’nde Haziran’ın ilk konuğu Güzel Sanatlar.

Neden Güzel Sanatlar’da çalışmalıyız?

Ajans Halleri‘nde Haziran’a hızlı giriş yapıyoruz.

Daha önce Y&R Team Red İstanbul, Serdesin, Titrifikir, Sesliharfler ve Ctrlplus ve Karpat ve Gode İstanbul‘u konuk ettiğimiz serimizde bu hafta Güzel Sanatlar’ı ağırlıyoruz.

Güzel Sanatlar ve “en”leri için buyrun.

Güzel Sanatlar’da çalışmak için 9 neden:

Neden Güzel Sanatlar'da çalışmalıyız?

Effie Effectiveness Index 2016 sonuçlarına göre, en etkili reklamları üreten bağımsız ajanslar sıralamasında dünya ikinciliğini elde ettik. Etkili reklam üretmek istiyorsan, doğru adres Güzel Sanatlar!

Peki tamam, listede Güzel Sanatlar’ı geçebilen tek ajans olan Budapeşte’deki ACG Advertising Agency’yi de deneyebilirsin. Macarcan iyi midir?

Neden Güzel Sanatlar'da çalışmalıyız?

Bu yıl düzenlenen yarışmalarda birinci gelerek göğsümüzü kabartan junior’larımızı sayacak olursak bağımsız ajanslar arasında dünya ikincisi olabiliriz. Merak edenler, kendileriyle Cannes’da tanışabilir. Junior’larımızı seviyoruz, çok da iyi yetiştiriyoruz.

Neden Güzel Sanatlar'da çalışmalıyız?

Henüz hangi amaçla yapıldığı bilinmese de dünyanın ikinci en büyük atlıkarıncası Güzel Sanatlar’da! Üstelik tek bir düğmeye basıyorsun, toplantı odası fırıl fırıl dönüyor.

Dünyanın en büyük atlıkarıncası ise Wisconsin’de House on the Rock diye bir yerdeymiş.

Neden Güzel Sanatlar'da çalışmalıyız?

Şanı öylesine büyük ki, belki de efsane bahçemizin dünyanın ikinci en büyük bahçesi olabileceğini söylemeye gerek bile yok. Yay-çalış, çimlere bas-konuş teknolojisine sahip bahçe, resmen bulunmaz nimet. Dubai ahalisi bu bahçeyi kıskanarak Miracle Garden diye bir yer yapmış, en büyük orasıymış.

Neden Güzel Sanatlar'da çalışmalıyız?

Dinlenme koltuklarımız, Dünya Koltukseverler ve Rahatına Düşkünler Komitesi’nin oybirliğiyle, dünyanın ikinci en büyük koltuğu seçildi. Dünyanın en büyük koltuğunu geçebilir miyiz diye bir ara gaza geldik fakat 1.006 metre uzunluğunda olduğunu öğrenince yerimize oturduk.

Neden Güzel Sanatlar'da çalışmalıyız?

Ajanstakilerin altın kalpliliği ve sık sık girdikleri sıkı diyetler nedeniyle dünyanın ikinci en büyük kedi topluluğu Güzel Sanatlar’ın bahçesine çöreklenmiştir. Dünyanın en büyük kedi topluluğunu görmek isteyen varsa CATS müzikaline fazladan iki bilet var.

Neden Güzel Sanatlar'da çalışmalıyız?

Giriş katında yer alan dünyanın ikinci en büyük sahnesinde her hafta, konusunda uzman farklı isimlerle tanışıyoruz. Dünyanın en büyük sahnesinin 31 Aralık 2015’te Beşiktaş Belediyesi tarafından Hande Yener konseri için kurulmuş olduğunu öğrendiğimizde ise fena halde apışıyoruz.

Neden Güzel Sanatlar'da çalışmalıyız?

Ajansta ve dünyada olup biten her şey dünyanın ikinci en büyük panosunda sergilenir. Dünyanın en büyük panosunun nerede olduğu ise henüz bilinmiyor. Bilgi geldikçe sizinle paylaşacağız.

Neden Güzel Sanatlar'da çalışmalıyız?

Dünyanın ikinci en büyük restoranı olmasa da yemekhanemiz dünyanın en ilginç yemeklerini servis etmesiyle meşhur. Venezuella Yahnisi, Piliç Pampadur, Dana Emense…

Ek bilgi: Guinness kayıtlarına göre dünyanın en büyük restoranı Şam’daki Gate Restaurant’mış.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.