MediaCat

Twitter mavi kuşla vedalaşıyor

Twitter logosu ve adı yerini X’e bırakıyor.

Twitter’ın sahibi Elon Musk, Twitter’ın logosunun yakında değişeceğini ve mavi kuşa veda edileceğini söyledi.

Sosyal medya devini 44 milyar dolar karşılığında satın aldıktan altı ay sonra şirketi X Corp. ile birleştiren Musk, platformdaki paylaşımında önce Twitter markasına ve diğer tüm kuşlara veda edileceğini açıkladı. Sonrasında da yeterince iyi bir X logosu paylaşılırsa logonun bir gün sonra dünya çapında kullanıma sunulacağını ifade etti.

Platformda Twitter hesabının adı X olarak değişirken profil fotoğrafı da mavi kuşla vedalaştı. Twitter CEO’su Linda Yaccarino da şirketin San Francisco’daki genel merkezine X logosunun yansıtıldığı bir fotoğraf paylaştı.

Yarattığı etkiyle Twitter’ın iletişim biçimimizi değiştirdiğini CEO Yaccarino platformdaki paylaşımında fikir, ürün, hizmet ve fırsatlar için küresel bir pazar yaratan ses, video, mesajlaşma, ödeme/bankacılık merkezli sınırsız etkileşimin gelecekteki hali olarak tanımladığı X’in yapay zekâ desteğiyle bizleri henüz hayal etmeye başladığımız şekillerde birbirimize bağlayacağını ve her şeyi sunabilecek bir platform olacağını söyledi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.