Twitter Abbas Güçlü ile Genç Bakış’ı konuştu

7 Mayıs’ta Twitter’da en çok konuşulan programlar.

08.05.2014 - 13:41 | MediaCat

Tartışma programlarının zaferiyle sonuçlanan bir çarşambayı geride bırakan Sosyal TV izleyicileri Abbas Güçlü’nün ilgi gören programı Abbas Güçlü ile Genç Bakış’ı birinci sıraya taşıdılar. Gürsel Tekin’in konuk olarak katıldığı programda Melih Gökçek’in Twitter üzerinden katılım göstermesi ve Abbas Güçlü’nün bunun üzerine gelecek haftaya onu da çağırması dikkat çekti. Yaklaşan bölüm heyecanı ile klavyelerinin başında duran Medcezir izleyicileri Çarşamba gününü yeni fragman ve Toygar Işıklı’nın Kral Türkiye Müzik ödüllerinde aldığı ‘En İyi Dizi Müziği Ödülü’ ile ikinci sırada kapattı. Onun ardından benzer bir heyecan ile etkileşim yaratan Güneşi Beklerken geldi ve üçüncülüğü kaptı. Kerem’in Zeynep’e şok kararını açıklamasını bekleyen Sosyal TV izleyicileri hafta ortasından Pazar günkü yayın için sözleşti. Kara Para Aşk bir haftalık ara verdiği yayınında geçen haftanın tekrar bölümü ile dördüncü sıraya yerleşti. “Kara Para Aşk’sız Çarşamba ekmeksiz kahvaltı gibidir” diyen sosyal TV izleyicileri, gelecek bölüm için heyecanlarını paylaşmaktan kaçınmadı. Mesut Yar’ın sunduğu sevilen program Burada Laf Çok dün gece ağırladığı konukları ile çarşambayı beşinci sırada kapattı. Seçkin Özdemir’in katıldığı program izleyicilerden yoğun ilgi gördü.

 

*Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 7 Mayıs 2014 gününün Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.