Türkiye’nin ilk satış okulu dijital ortamda hayata geçiyor

Satış konusunda eğitim almak isteyen herkese açık olan “Satış Okulum”, katılımcılarına dönem sonunda iş imkânı da sunuyor.

14.09.2007 - 10:19 | MediaCat

Asemble Eğitim Danışmanlık, Türkiye’de bir ilki hayata geçirerek kurduğu
“Satış Okulum” ile Türkiye çapındaki AFM sinemalarında satış eğitimlerini Kasım 2007 tarihinde başlatıyor.

Satış konusunda eğitim almak isteyen herkese açık olan “Satış Okulum”, katılımcılarına dönem sonunda iş imkânı da sunuyor.

Türkiye’nin ilk “Satış Okulu” kuruluyor. Asemle Eğitim ve Danışmanlık tarafından kurulan ve Türkiye Genelinde 7 Bölgede 12 Şehirde 16 salonda Digiturk Canlı Yayınıyla eğitim verecek olan “Satış Okulu” bu özeliliğiyle de Türkiye ve dünyada bir ilke imza atacak. SMS ve e-mail ile interaktif katılım sağlanacağı eğitim, haftada 2 gün olmak üzere 6 hafta sürecek.
Mezunları ise perakende sektöründe faaliyet gösteren şirketler için “nitelikli” satış elamanları unvanını kazanacak.

Her biri kendi alanında daneyim sahibi eğitmenler tarafından verilecek eğitimler sonrası mezun olanlar, satış ve pazarlama uzmanı arayan şirketlere tavsiye edilerek işe girmeleri sağlanacak. İlk etapta 1.500 kişiye aynı anda eğitim vermeyi hedefleyen okuldan mezun olanların satış ve pazarlama alanındaki kariyerleri mezuniyet sonrası “uzman” olarak devam edecek.

Yalnızca büyük kentler değil, tüm Türkiye’ye açılan bir sistem kuran Asemble, eğitimlerini AFM Sinema salonlarında vererek, yine bir ilki gerçekleştiriyor. İlk etapta, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Eskişehir, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Konya ve Trabzon olmak üzere, 12 şehirde ve 7 bölgede eş zamanlı olarak başlayacak olan Satış Okulum, eş zamanlı olarak Digiturk kapalı devrede de yayınlanarak daha geniş bir kitle ile başlayacak. Haftada 2 gün olmak üzere toplam 12 günde tamamlanacak olan eğitim, 20–28 yaş aralığında, satış elemanı olmak isteyen herkese açık!

Eğitim sonunda mezun olanlar, girdikleri sınavda alacakları puanlara göre, Satış Okulum’un sponsor firmaları tarafından, işe alınmak üzere değerlendirmeye tabi tutulacaklar.

Dünyada bir ilke imza atan “Satış Okulum” projesinin, Türkiye’nin hızlı büyüyen ekonomik yapısı ve iş dünyasının artan ihtiyaçlarına paralel olarak, mevcut insan kaynağını, profesyonel bir eğitim sistemi ile istihdama kazandırma amacı ile şekillendiği noktasının altını çizen Asemble Eğitim ve Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Ergin, amaçlarını; iş dünyası için, “yetişmiş satış elemanları” yaratmak, yalnızca büyük kentler değil, tüm Türkiye’ye açılan bir eğitim sistemi kurmak, yeni iş kanalları oluşturmak, istihdam sorunları için çözüm geliştirmek olarak özetliyor.

Asemble Eğitim Danışmanlık hakkında: Türkiye’nin önemli gruplarında, uzun yıllar üst düzey yöneticilik yapan Sinan Ergin tarafından kurulan Asemble Eğitim Danışmanlık, “tecrübe eğitim merkezi” olarak konumlanıyor. Satış ve pazarlama alanındaki profesyonel tecrübesini, akademik ve teorik altyapı ile buluşturan, eğitimde ve danışmanlıkta farklı bir bakış açısı getiren şirket, iş dünyasının, bugün ve gelecekteki ihtiyaçları için, kişi ve kurum bazında, özel olarak tasarlanmış eğitim, kişisel gelişim ve organizasyon çözümleri sunuyor. Ayrıntılı bilgi için: www.asemble.org

Bilgi için: Süheyla Akbulut
Kolay İletişim
Telefon: (212) 212 31 62

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.