Dijital baskıda son yenilikler

Xerox, Türkiye’de ilk defa tanıtımını yaptığı yüksek kapasiteli dijital baskı sistemlerini Sepetçiler Kasrı’nda düzenlediği toplantı ile baskı sektörünün önde gelen kişi ve kuruluşlarının beğenisine sundu.

14.09.2007 - 10:16 | MediaCat

Xerox, Türkiye’de ilk defa tanıtımını yaptığı yüksek kapasiteli dijital baskı sistemlerini Sepetçiler Kasrı’nda düzenlediği toplantı ile baskı sektörünün önde gelen kişi ve kuruluşlarının beğenisine sundu.

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Xerox, yüksek kapasiteli renkli dijital baskı sistemleri portföyünü yeni ürünlerle zenginleştiriyor. Xerox, 11-12 Eylül 2007 tarihinde Sepetçiler Kasrı’nda matbaa, yayınevi, baskı merkezleri ve bilişim sektörüne yönelik düzenlediği etkinlikte; yeni piyasaya sürdüğü Xerox DocuColor 8000 AP, Xerox DocuColor 260, Xerox 4595, Xerox WorkCentre 7345, Xerox WorkCentre 5675 ve diğer dijital baskı sistemlerini uygulamalı olarak tanıttı. Sektörün önde gelen kişi ve kuruluşlarını bir araya getiren etkinlikte, son teknoloji dijital baskı sistemlerinin baskı sektörüne getireceği yeni uygulama ve iş fırsatlarını gösteren özel sunumlar da yapıldı.

Gerçekleştirilen etkinlikte geçtiğimiz aylarda ilk tanıtımı yapılan Xerox DocuColor 5000, Xerox 4110, 8390 hafif solvent poster makinası, Xerox 6204 ve 510 plan kopya, Xerox CopyCentre 118, WorkCenter 128, Xerox WorkCentre 7132 ve WorkCentre 7665 gibi siyah beyaz ve renkli dijital baskı sistemleri de uygulamalı olarak katılımcılara tanıtıldı.

Xerox Türkiye Genel Müdürü Mehmet Sezer açılış konuşmasında; “Xerox yeni ürünlerini yurtdışı ile aynı anda Türkiye’ye sunmakta ve ürün çeşitliliğini sürekli artırmaktadır. yeni ürünlerimizden Xerox DC 8000 AP, Xerox DC 260, Xerox 4595, Xerox WorkCentre 7345 ,Xerox WorkCentre5675 ve Türkiye’deki müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktadır. Bu ürünler, farklı ebat ve ağırlıktaki kağıtlara tam renkli, hızlı, kaliteli, kişiye özel baskı uygulamalarını kolaylıkla yapabilmenizi sağlayacaktır. Xerox olarak, dijital baskının getirdiği iş fırsatları ile işi baskı yapmak olan firmaların büyümelerine ve karlılıklarını arttırmalarına yardımcı olmaya devam edeceğiz” dedi.

Etkinlikte, Xerox’un uzman sektör yöneticileri tarafından yapılan sunumlarla, dijital baskı uygulamalarının getirdiği kolaylıklar ve ortaya koyduğu iş fırsatları örnek uygulamalarla gösterildi. Özellikle ofset baskı işi ile uğraşan yayınevi ve matbaaların ofseti tamamlayıcı bir uygulama olarak dijital baskı sistemlerinden en yüksek verimi nasıl alabilecekleri açıklandı. Ayrıca etkinlikte mühendislik, outdoor baskı uygulamaları yapan Xerox çözümleri ile orta ve büyük ölçekli ofislere yönelik çok fonksiyonlu Xerox ürünleri de tanıtıldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.