MediaCat

Türkiye’nin en güvenilir ünlüleri karşınızda

Celebrity Güven Endeksi iki yıl aranın ardından yeniden sahnede.

Haluk Levent

CGE’nin bu dönemi itibarıyla Türkiye’nin En Güvenilir Ünlüsü unvanını alan Haluk Levent, aynı zamanda hakkında en çok konuşulan ünlü konumunda. Sanatçı hakkında Twitter’da gerçekleşen konuşmaların büyük çoğunluğunda Levent’in kişiliğinin ön planda olduğu görülüyor. Özellikle AHBAP ile yaptığı yardımlar, sanatçının sosyal sorumlulukla da sıklıkla anılmasında pay sahibi.

Profesyonel yaşamı Haluk Levent hakkında en çok konuşulan konular arasında üçüncü sırada. Sanatçının aktif biçimde kullandığı sosyal medyadaki görünürlüğü, kişilik özelliklerinin algılanma biçimine de doğrudan etki etmiş. Twitter kullanıcıları Levent’i yardımsever (yüzde 51), başarılı (yüzde 30) ve rol model (yüzde 23) olarak tanımlıyor.

Yılın büyük bölümünde arama trendi konuşulma trendinden daha yüksek olan Haluk Levent, 2019 Haziran ayıyla birlikte Kaz Dağları’na destek amacıyla verdiği konser içerikleriyle (#KazdaglarinaDokunma) konuşulma oranını artırarak bu trendi pozitif yönde değiştirmiş görünüyor. Araştırmanın sosyal dinleme sahası tamamlandıktan kısa süre sonra İzmir’de çıkan ve uzun süre kontrol altına alınamayan yangının yarattığı olumsuz etkileri gidermek için gönüllü olduğunu duyuran Haluk Levent, kısa süre içinde İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin de desteğiyle 30 Ağustos’ta İzmir’de gerçekleşecek bir konser organize etmiş, toplumun hassasiyet gösterdiği konulardaki ilgisini tekrar ortaya koymuştu.

Sırada: Celebrity Güven Endeksi’ne göre Türkiye’nin en güvenilir ikinci ünlüsü: Şener Şen

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.