MediaCat

Türkiye’nin en güvenilir ünlüleri karşınızda

Celebrity Güven Endeksi iki yıl aranın ardından yeniden sahnede.

Tarkan

CGE’ye göre Türkiye’nin en güvenilen beşinci ünlüsü Tarkan, ilk beş arasında Haluk Levent’in ardından, sosyal medyada hakkında en çok konuşulan ikinci isim. Bu konuşmaların yüzde 60’ı sanatçının kişiliğine dairken, Tarkan’ın profesyonel hayatıyla da sosyal medyanın gündeminde olduğu görülüyor.

Başarılı olmanın açık ara Tarkan’ı tarif eden en önemli kişisel özellikler olarak görüldüğünü söylemek gerekli. Yıllardan beri şarkılarının sevilerek dinlenmesi ve hâlâ Türkiye’yi tanıtan Megastar olarak anılması sanatçının bu algısını ön plana taşıyan unsurlar olarak dikkat çekiyor. Tarkan, müziği, duyarlılığı ve profesyonel hayatıyla aynı zamanda bir rol model.

Hakkında üretilen konuşmaların Mayıs 2019 ayında dikkat çekici bir artışa ev sahipliği yaptığı görülen Tarkan’ın #herşeyçokgüzelolacak etiketiyle paylaştığı, İstanbul seçimleri hakkındaki Twitter gönderisi sosyal medya konuşmalarında dikkat çekici bir sıçrayış yaratmış.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.