Turkcell’in Cep-T Cüzdan’ına ödül!

Turkcell Teknoloji, Cep-T Cüzdan ile en iyi temassız mobil işlem (NFC) katagorisinde SIMagine Ödülü kazandı.

31.10.2011 - 00:00 | MediaCat

Turkcell Teknoloji, Cep-T Cüzdan ile en iyi temassız mobil işlem (NFC) katagorisinde SIMagine Ödülü kazandı.

SIMagine Ödülleri, mobil iletişim sektörünün önde gelen temsilcilerinden oluşan SIM Alliance tarafından en inovatif SIM kart teknolojilerinin yarıştığı beş farklı kategoride dağıtılıyor. Bu yıl ödüller 18 Ekim’de Malezya’da düzenlenen SIMposium konferansında törenle sahiplerine verildi.

Turkcell Cep-T Cüzdan, tek bir SIM karta güvenli bir şekilde birden fazla kredi kartı uygulamasının yüklenebilmesini sağlıyor. Turkcell Teknoloji mühendisleri tarafından geliştirilen, NFC (Yakın Alan İletişimi) teknolojisine dayanan Cep-T Cüzdan servisi, cüzdanda taşınan plastik kartlara olan ihtiyacı ortadan kaldırıyor.

Cep-T Cüzdan sayesinde NFC destekli cep telefonları aynı zamanda birer kredi kartı haline geliyor. MasterCard onaylı Turkcell Cep-T Cüzdan, Yapı Kredi ve Garanti Bankası kullanıcılarına kredi kartlarıyla gerçekleştirdikleri tüm alışverişlerde kullanılıyor.

SIMagine Ödülleri SIM sektörünün temsilcilerinin oluşturduğu bir birlik olan SIM Alliance tarafından organize ediliyor. SIM Alliance, 10 yılı aşkın süredir dünya çapında güvenli mobil servislerin yaratılması, kullanılması ve yönetimini destekliyor. Birlik, yakınsamanın giderek daha büyük önem kazandığı internet üzerinde yaşanabilecek güvenlik, kimlik ve mobilite sorunlarını tahmin ve tespit etmek amacıyla çalışmalar yürütüyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.