Turkcell’den medya ajansı açıklaması

Açıklamada markanın yeni dönemde iki medya ajansıyla çalışacağı ifade ediliyor.

15.01.2014 - 13:54 | MediaCat

Sermaye Piyasası Kurumu Turkcell'e 2 yeni yönetim kurulu üyesi atadığını açıkladı.

Turkcell medya ajansı değişikliği ile ilgili bir açıklama yayınladı. Açıklamada markanın yeni dönemde medya planlama ve satın alma faaliyetleri için uzun yıllardır birlikte çalıştığı Mindshare‘in yanı sıra Media Teamwork‘den de destek alacağı ifade ediliyor:

Turkcell olarak Ocak 2006 tarihinden bu yana Mindshare Medya Planlama Ajansı ile uyumlu ve verimli bir işbirliği içinde çalışıyoruz. Medya planlaması konusunda aldığımız desteği artırmak ve uzmanlık seviyesini zenginleştirmek amacıyla, 7 Ocak 2014 tarihi itibarıyla halen çalıştığımız ajansımıza ek olarak Media Teamwork Medya Planlama Ajansı’nı da takımımıza dâhil etmeye karar verdik. Ajanslarımız Turkcell iletişiminin belirli konularında uzmanlaşacak şekilde bir iş bölümü yaparak medya planlamasını yönetecek. Bu fırsatla, müşterilerimize mesajlarımızı her gün daha da etkili yollardan ulaştırmak için çalışan Mindshare’e bir kez daha teşekkür ediyor, aramıza yeni katılan Media Teamwork ile başarılı işlere imza atacağımıza inanıyoruz.”

Fotoğraf: wendyvanesveld@flickr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.