Manajans’a yeni başkan yardımcısı

Emir Işık ajansta operasyondan sorumlu başkan yardımcısı olarak göreve başladı.

15.01.2014 - 13:37 | Ali Kuru

Manajans/JWT'ye yeni başkan yardımcısı

Emir Işık, Manajans/JWT‘de operasyondan sorumlu başkan yardımcılığı görevine getirildi. Işık’ın yeni pozisyonunu ajans başkanı Tuğbay Bilbay Twitter hesabından duyurdu.

Emir Işık ajansta operasyondan sorumlu başkan yardımcısı olarak göreve başladı.Emir Işık kariyerine Unilever‘in köken aldığı İngiliz hızlı tüketim ürünleri üreticisi Lever Brtohers‘ın ABD’de özgün ismi ile yürüttüğü operasyonda başladı. Ardından Unilever’e geçen Işık, burada bir yıl boyunca kıdemli marka müdürü olarak görev yaptı. Unilever’i takiben The Added Value Company ve MINTmarketing’de pazarlama alanında yöneticilik görevleri üstlenen Işık, 1998 yılında McCann Erickson‘da stratejik planlama direktörü olarak görev yapmaya başladı. 2011 yılında McCann Erickson’dan stratejik planlama başkanı olarak ayrılan Işık, FutureBrand’e strateji direktörü olarak transfer oldu. Buradan Leo Burnett Chicago, ABD’ye geçiş yapan Işık, ajansta stratejiden sorumlu başkan yardımcısı olarak görev yaptı.

Işık Manajans‘daki görevinden önce Chicago, ABD’de faaliyet gösteren Egg Strategy’de kıdemli direktör olarak görev yapıyordu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.