Turkcell’den hazır kart sahiplerine özel bir kampanya

Turkcell Hazır Kartlılar, hangi tarifeyi kullanıyor olursa olsunlar...

28.08.2008 - 11:29 | MediaCat

Garanti Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, Shop&Miles, Flexi veya American Express kartlarından herhangi biriyle otomatik kontör yükleme talimatı veren Turkcell Hazır Kartlılar her ay, aldıkları miktarın 2 ya da 3 katı kontör hediye kontörler kazanacak. Otomatik Kontör Yükleme Kampanyasına katılım 31 Aralık’a kadar devam edecek.

Turkcell, Hazır Kart sahibi müşterileri için özel bir kampanya başlattı. Turkcell Hazır Kartlılar, hangi tarifeyi kullanıyor olursa olsunlar “Otomatik Kontör Yükleme Kampanyası” ile satın aldıklarının kat kat fazlası kontör kazanacaklar.

Hediye kontörler her Hazır Kart tarifesiyle geçerli olduğundan, kampanyaya katılan tüm Hazır Kartlılar aynı anda birçok avantaja sahip olacaklar. Örneğin Süper tarifede olan bir Hazır Kartlı, her ay 250 kontör otomatik yükleme talimatı verir ise, hem hediye 500 kontör kazanacak hem de tüm Turkcell’lilerle 5 dakikası 1 kontöre konuşabilecek. Ayrıca1 yıl boyunca kontörlerini sabit fiyat garantisiyle alma avantajını da yaşayacak.

Otomatik yükleme talimatı verilen miktar ve hediye kontörler hiçbir ekstra işleme gerek duyulmadan bir yıl boyunca her ay otomatik olarak Hazır Kart müşterilerinin hatlarına yüklenecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.