‘Dııt’ sesinden sıkılanlara Vodafone’dan ‘ArayanaDinlet’

Yenilenen "ArayanaDinlet" servisi, Vodafone abonelerini arayanlara standart...

28.08.2008 - 13:15 | MediaCat

Yenilenen “ArayanaDinlet” servisi, Vodafone abonelerini arayanlara standart “dııt” tonu yerine, Mahşer-i Cümbüş, Nuri Alço ve Hopdedik Ayhan’dan komik içerikler, Madonna’dan Tarkan’a yüzlerce sanatçıdan şarkı alternatifleri dinleme imkanı sunuyor. Warner Music katalogunu da Türkiye’de ilk kez Vodafone’lulara açan ArayanaDinlet servisi, yeni abone olanlara ilk ay ücretsiz sunuluyor.

Vodafone, arayanları “dııt” tonuyla bekletmekten sıkılan veya telefonunun çalma tonunu kişiselleştirmek isteyenlere, ArayanaDinlet servisini sunuyor. Serviste, binlerce popüler şarkının yanı sıra, Mahşer-i Cümbüş, Nuri Alço, Hopdedik Ayhan ve Fuat Ergin’den komik içerikler yer alıyor.

Kişiye özel, gruba özel, günlere ve saate özel tanımlama seçenekleri bulunan ArayanaDinlet servisinde müzik kutusu yaratarak “shuffle play” özelliğinden yararlanmak da mümkün. Ayrıca Warner Music katalogu da Türkiye’de ilk kez Vodafone’un ArayanaDinlet servisinde yer alıyor.

ArayanaDinlet servisini kullanabilmek için servise www.vodafone.com.tr, Vodafone live!, 7060 SMS numarası, 7060 Sesli Yanıt Sistemi, Vodafone Müşteri Hizmetleri (4440542) ve Vodafone Shop’lar aracılığıyla abone olmak yeterli. İlk ay boyunca ücretsiz sunulan servis, diğer aylarda faturalı hatlar için tüm vergiler dahil 1,5 YTL, kontörlü hatlar içinse 12 kontörden ücretlendiriliyor. Servise abone olanlara, bir içerik Vodafone tarafından ücretsiz olarak yükleniyor. Bunun dışında satın alınan 6 ay kullanımlık her ArayanaDinlet içeriği, 2 YTL / 16 kontörden ücretlendiriliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.