Turkcell’de atama

Turkcell’de kurumsal pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcısı görevine yeni bir isim getirildi.

20.02.2013 - 10:16 | MediaCat

Turkcell'de atama Yiğit Kulabaş

Turkcell’de kurumsal pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcısı görevine yeni bir isim getirildi.

Turkcell Kurumsal Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş’a bağlı bu görevi, Mart ayı içinde Turkcell’e katılacak olan Yiğit Kulabaş üstlenecek.

Yiğit Kulabaş, lisans ve lisansüstü eğitimini Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra doktora derecesini İstanbul Teknik Üniversitesi’nde pazarlama alanında yaptı.

1992 yılında NCR Türkiye’de account manager olarak başladığı profesyonel hayatına,  Oracle Türkiye’de ürün müdürü, Microsoft Türkiye’de çözüm grup müdürü, Microsoft Business Solutions ülke müdürü, Information Worker Business grup yönetimi görevleri ile devam etti. 2006 yılında Ericsson TURIS’te (Türkiye, İsrail ve Filistin) pazarlama,  kurumsal satış, strateji & iş geliştirme ve stratejik iş ortaklıları fonksiyonlarından sorumlu genel müdür yardımcılığı görevini üstlendi. Yiğit Kulabaş Turkcell ailesine katılmadan önce Ericsson Merkez Ofis’te (İsveç) global pazarlama direktörlüğü görevini yürütüyordu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.