MediaCat

Turkcell Superonline’ın yeni imaj kampanyası

Kampanyanın yaratıcı ajansı Güzel Sanatlar Saatchi & Saatchi; yönetmenliğini ise Kala Film’den Serter Tırmık üstleniyor.

Turkcell Superonline’ın yeni imaj kampanyası

Turkcell Superonline, yeni imaj kampanyasında “Çünkü sadece iyisi yetmez” söylemiyle  en iyiyi arayanlarla markanın buluşmasını anlatıyor. “Daha da iyiye sahip olma” motivasyonunu tetiklemek ve mevcut olandan daha da ötesi olduğunu belirterek merak yaratabilmek amacıyla yola çıkılan kampanya; “geride kalmamak”, iyinin de iyisine sahip olmak ve trendlerin öncüsü olmak isteyenlere yönelik olarak kurgulandı.

Güzel Sanatlar Saatchi & Saatchi tarafından hazırlanan kampanyanın filmlerinin yönetmenliğini, Kala Film’den Serter Tırmık yaptı. Çekimleri 3 gün boyunca 12 farklı dekor ve 5 farklı mekânda gerçekleştirilen üç ayrı film, karakterlerin internetteki farklı rolleri arasında küçük bir yolculuğa çıkıyor. Gladyatörden rock yıldızına, çiftçiden astroloğa, öğrenciden yarışçıya değişik kimliklere giren, kadın, erkek ve çocuktan oluşan 3 ana karakter, sanal dünyanın renkliliğini sergiliyor.

Kampanya, 360 derece iletişim desteği alacak ve özellikle Turkcell Superonline’ın evlere kadar fiber hizmeti verdiği 12 şehir (İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Antalya, Adana, Mersin, Gaziantep, Samsun, Trabzon, Kayseri) başta olmak üzere  tüm yurtta yıl sonuna kadar görünür olacak.

Turkcell Superonline “Sadece İyi Yetmez” kamera arkasını izlemek için tıklayınız.

Künye

Reklam ajansı: Güzel Sanatlar / Saatchı & Saatchı

Reklamveren: Turkcell Superonlıne

Reklamveren yetkilisi: Nevra Duygu Duru, Güliz Aksoy Türker, Belma Şahin,

Gökçe Yuvgun, Dilara İnan Özbay, Burcu Selcan, Doğan Kurt

Yaratıcı ekip: Kaan Ertüz, Pınar Ercan, Mustafa Oral, Oya Karabal Rapayazdiç, Nergiz Herdem, Serkan Ün, Ahmet Çiçek, Onur Caymaz

Müşteri ilişkileri: Pınar Dülgerler, Nevra Akın Oktay, Özge Öncül, Buket Arca

Stratejik planlama: Yelda Aktuna, Zeynep Demirci, Deniz Kıran

Medya planlama: Mindshare

Ajans yapımcısı: Okan Cezayirli

Yapımevi – yönetmen: Kala Film – Serter Tırmık

Mecralar: TV, gazete, dergi, radyo, dijital ve sosyal medya

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.