Turkcell Superonline’a pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcısı

Meltem Şahin, markada genel müdür yardımcılığı görevine getirildi.

05.05.2014 - 13:35 | MediaCat

Turkcell Superonline'a pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcısı

Turkcell Superonline ekibine katılan Meltem Şahin, pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcısı olarak görevine başladı. 2005 yılından bu yana Turkcell Grup bünyesinde farklı bölümlerde çalışan Şahin, Turkcell Superonline müşterileri için yeni ürünlerin, katma değerli servislerin geliştirilmesine ve pazarlama stratejilerinin belirlenmesine liderlik edecek.

Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü’nde lisans eğitimini yapan Meltem Şahin, 1999 yılında Bilkent Üniversitesi’nde işletme yüksek lisans eğitimlerini tamamladı. Profesyonel iş hayatına 1999 yılında Procter&Gamble‘da süreç mühendisi olarak başlayan Şahin, 2000-2005 yılları arasında Sony Ericsson Kontrol-Lojistik Müdürlüğü ve Bölgesel Yönetim’de EMEA grup kontrolörü olarak çalıştı.

Meltem Şahin, Turkcell Superonline'da pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcılığı görevine getirildi.

Turkcell’de pazarlama fonksiyonunda birçok farklı sorumluluk üstlenen Meltem Şahin, 2012 yılından bu yana şirketin bireysel pazarlama bölümünde müşteri deneyimi yönetimi direktörlüğü görevini yürütüyordu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.