MediaCat

Turkcell medya ekibinden iki isim PR ajansı kuruyor

Turkcell Medya İlişkileri Müdürü Mustafa Kutlay ile yine Medya İlişkileri ekibinden Gökay Çako yeni yılda kendi ajanslarını kuruyorlar.

Turkcell medya ekibinden iki isim PR ajansı kuruyor

Medyatava’nın haberine göre, Turkcell, Medya İlişkileri ekibinden iki deneyimli ismi PR sektörüne uğurluyor.

Turkcell Medya İlişkileri Müdürü Mustafa Kutlay ile yine Medya İlişkileri ekibinin deneyimli ismi Gökay Çako, yeni yıl ile birlikte Turkcell’den ayrılarak kendi PR ajanslarını kurma kararı aldı.

17 yılı Hürriyet Gazetesi Ekonomi Servisi’nin müdür yardımcılığı olmak üzere toplam 23 yıl gazetecilik yaptıktan sonra 2009’da sürpriz bir kararla Turkcell’e transfer olan Mustafa Kutlay, yaklaşık 4 yıldır Turkcell Medya İlişkileri ekibini yönetiyordu. Pek çok ses getiren iletişim çalışmasına imza atan ve Türkiye’nin ilk IPRA ödüllü kurumsal medya ilişkileri bölümü unvanını kazanan ekibin bir diğer üyesi Gökay Çako da Akşam Gazetesi’ndeki gazetecilik görevinden ayrılarak çalışmaya başladığı Bersay ile 2006’da PR sektörüne adım atmıştı. Çako, 5 yıldır Turkcell’de çalışıyordu.

Kararlarını Turcell üst yönetimiyle de paylaşan Kutlay ve Çako’ya yönetimden de destek geldiği öğrenildi.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.