Turkcell Almanya’da operasyona başladı

Turkcell, yüzde 100 kendi iştiraki olan Turkcell Europe ile bugün Almanya operasyonunun başladığını açıkladı.

24.03.2011 - 00:00 | MediaCat

Turkcell, yüzde 100 kendi iştiraki olan Turkcell Europe ile bugün Almanya operasyonunun başladığını açıkladı.

Halen Avrupa’nın 3. büyük mobil operatörü olan Turkcell’in iştiraklerinden Turkcell Europe, Frankfurt’ta gerçekleştirdiği basın toplantısı ile Almanya operasyonuna start verdiğini ve satışların 4 Nisan 2011’de ilk etapta 1200 noktada başlayacağını açıkladı. Toplantıda ayrıca şirketin Almanya-Türkiye hattını ilgilendiren avantajlı teklifleri de kamuoyuyla paylaşıldı.

Genel merkezi Köln’de yer alan Turkcell Europe, Almanya’da yaşayan vatandaşlarımızın ve Türkiye ile yoğun ilişkileri bulunan insanların tüm iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarını sağlamayı hedefliyor. Turkcell Europe, Türkiye’den Almanya’ya bugüne kadar yapılan en büyük yatırımlardan biri olma özelliğini de taşıyor.

Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, “Turkcell Europe ile Almanya operasyonumuzu bugün itibariyle başlatıyoruz. Turkcell olarak hizmette, teknolojide, fiyat avantajında en iyiyi, müşterilerimize sunma prensibimizi artık Almanya’ya da taşıyoruz. Turkcell Europe’un Alman pazarına girişi ile birlikte 9 ülkede 242 milyonluk bir nüfusa hizmet götürür hale geldik. İlk olarak hedefimizde bu ülkede yaşayan yaklaşık 3 milyon vatandaşımız bulunuyor. Ama kısa süre içinde Alman pazarında güçlü bir oyuncu haline gelmeyi, Turkcell Europe ile operasyonlarımızı vatandaşlarımızın yoğun olarak yaşadığı diğer Avrupa ülkelerine doğru genişletmeyi hedefliyoruz. Almanya’ya gerçekleşen göçten 50 yıl sonra iki ülkeyi, vatandaşlarımızı kurduğumuz mobil iletişim köprüsü ile birbirine bağlamak bize gurur veriyor” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.