Türk Prysmian’nın yeni Ceosu

Hans Hoegstedt Türk Prysmian’nın yeni CEO’su olarak göreve getirildi.

18.07.2011 - 00:00 | MediaCat

Hans Hoegstedt Türk Prysmian’nın yeni CEO’su olarak göreve getirildi. Hoegstedt, 2006 yılından bu yana, Prysmian Grubu’nun Enerji Dağıtım ve Bayi & Müteahhitler Kanalı Satış Direktörü olarak görev yapıyordu.

1 Temmuz 2011 tarihi itibari ile Hans Hoegstedt, Türk Prysmian’ın CEO’luk koltuğunu Francesco Fanciulli’den devraldı. Bu atamadan önce Hoegstedt, Genel Merkezi Milano’da bulunan Prysmian Grubu’nun, Enerji Dağıtım ve Bayi & Müteahhitler Kanalı’ndaki çalışmaları ile tanınıyordu.

Bu yeni atama ile birlikte Hans Hoegstedt’in, engin tecrübesi ve bilgi birikimi sayesinde, Türk Prysmian içerisinde genel iyileştirmeler yapması, yüksek katma değerli iş segmentlerinde gelişme sağlaması ve bölgenin ekonomik anlamda güçlenmesine ve gelişmesine katkıda bulunması bekleniyor.

İsveç vatandaşı olan Hoegstedt, Harvard Üniversitesi mezunu. 2006 yılında Prysmian Grubu’na katılmadan önce The Coca-Cola Company, Fiat Auto gibi dünyanın önde gelen firmalarında pazarlama, satış alanlarında ve çeşitli yönetim kademelerinde görev yaptı ve kariyeri boyunca yeni iş alanları yaratılmasını sağladı. Hans Hoegstedt 1992 yılında İsveç’te “Yılın Girişimciliği” ve 1998 yılında Coca-Cola’da “En İyi Ürün Lansmanı” da dahil olmak üzere birçok ödüle layık görülmüştür.

Türkiye’ye taşınmadan önce Hans Hoegstedt İtalya’da, Amerika’da, İngiltere’de, Almanya’da, Romanya’da ve İsveç’te yaşadı. Hoegstedt çok iyi derecede İngilizce, İtalyanca, İsveççe ve orta seviyede Almanca konuşuyor.

Francesco Fanciulli ise, Prysmian Grubu’nun Tuna Bölgesi’nin yeni CEO’su olarak göreve getirilmiştir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.