Ekol, müşteri portföyünü genişletiyor

Spor perakendecisi Intersport ve kimya şirketi Evonik ve BASF’de Ekol Lojistik ile çalışmayı tercih etti.

18.07.2011 - 00:00 | MediaCat

Spor perakendecisi Intersport ve kimya şirketi Evonik ve BASF’de Ekol Lojistik ile çalışmayı tercih etti.

Intersport, 2005 yılından beri faaliyetlerini sürdürdüğü Türkiye’de gerçekleştireceği depolama ve dağıtım operasyonları için Ekol’ü tercih etti.

Almanya’nın kimya sektörü firmalarından Evonik de uluslararası taşıma operasyonlarını gerçekleştirmek üzere Ekol’ü seçti. 1 Temmuz 2011 tarihinden itibaren başlayan projeyle; Evonik’in uluslararası taşıma operasyonlarını Ekol gerçekleştirecek.

BASF’ın Belçika-Türkiye arası karayolu taşımacılık operasyonlarını 2010 yılında yaptığı anlaşmayla üstlenen Ekol, yeni anlaşmayla artık Almanya taşımalarını da üstlenecek.

2011 yılının ilk yarısında Morhipo, Monoprix, Tchibo, Intersport ve Evonik gibi önemli markaları müşteri portföylerine eklemekten çok mutlu olduklarını ifade eden Ekol Lojistik Genel Müdürü Umur Özkal; “Müşteri portföyümüzü genişletiyor olmamız ve şirketlerin bizi çözüm ortağı olarak tercih etmesi gurur verici. Bu anlamda daimi müşteri memnuniyeti için çalışma azmimiz artarak devam edecektir” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.