MediaCat

“Turizmde marka olmak istiyorum”

İlk kez bu yıl düzenlenecek olan “Turizmde Marka Olmak” konferansı sektörün duayenlerine tanışma fırsatı sunacak.

“Turizmde marka olmak istiyorum”

Türkiye’de turizmde marka olmak isteyen patronlar ve CEO’lar ilk kez bu yıl 7 Kasım’da yapılacak “Turizmde Marka Olmak” konferansında buluşuyor.

“Brand is you” toplantı zincirinin ilk sektör halkası turizm olacak ve yaklaşık 2 ayda bir farklı sektörler samimiyetle masaya yatırılacak. En önemli farkı maksimum 70 kişi kapasite ile olan butik toplantılarda sektörün duayenleri birebir tanışma fırsatı buluyor.

7 Kasım 2012 tarihinde Crowne Plaza Harbiye’de gerçekleşecek etkinlik, internetten canlı yayınla Türkiye’nin dört bir yanından izlenebilecek.

Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükekşi ve TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy’un açılışını yapacağı etkinlik saat 14.00’te başlayacak. Sonrasında, Orsa Danışmanlık Kurucusu Salim Kadıbeşegil’in söz alacağı programda, interaktif sohbet ortamında geçecek iki panel yer alıyor.

Kimler katılıyor?

Ala Turca Marka Panelinde TÜRSAB danışmanı Ayşenur Ergülşen, Dünyagöz İcra kurulu Üyesi Selin Peker, Simit Sarayı Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Okutur ve Yeni Biyer Kurucu Ortağı Murat Başoğlu’nun katılacağı panelin moderatörü Saffron Marka Danışmanlığı, Türkiye Başkanı Turgay Adıyaman.

Crowne Plaza Harbiye’de gerçekleştirilecek etkinlikte, günün ikinci panelinin konusu “Turizmde Markalaşma”. Konuşmacılar TÜRSAB’dan Nur Çapa, Crowne Plaza Genel Müdürü Önder Dinler, Adres Patent Genel Müdürü Arzu Ceylan, Bloominfeld CEO’su Willem Van Gulck ve Osman Serim. Moderatör Marka Doktoru, Gürkan Boztepe.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.