MediaCat

Avea ve İZVAK, FCBEscola Camp Avea seçmeleri için işbirliği yaptı

Avea Kurumsal İletişim Direktörü Füsun Feridun, İZVAK Başkanı Tuğrul Yemişçi ve İZVAK Başkan Vekili Selçuk Sert ayrıntıları açıkladı.

Avea ve İZVAK, FCBEscola Camp Avea seçmeleri için işbirliği yaptı

Avea, FC Barcelona ile Türkiye’nin gelecekteki futbol yıldızlarını yetiştirmek amacıyla hayata geçirdiği FCBEscola Camp Avea’ya yönelik İzmir Gücü Spor Vakfı (İZVAK) ile önemli bir işbirliğine imza attı.

İzmir’i FCBEscola Camp Avea nezdinde özelleştirecek işbirliğine ilişkin ayrıntılar ise 2 Kasım Cuma günü Avea Kurumsal İletişim Direktörü Füsun Feridun,  İZVAK Başkanı Tuğrul Yemişçi ve İZVAK Başkan Vekili Selçuk Sert’in katılımıyla düzenlenen basın toplantısında açıklandı.

Seçmeler hangi takımlardan yapılacak?

İZVAK tarafından İzmir’in en köklü 7 futbol takımı olan Altay, Altınordu A.Ş.,  Bucaspor, Göztepe, İzmirspor, Karşıyaka ve Menemen Belediyespor’dan seçilecek toplam 11 genç yetenek, FCBEscola Camp Avea’nın 12- 16 Kasım tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecek 2. dönem kampında Barçalı hocalardan eğitim alacak. İZVAK tarafından seçilen gençler, Barcelona Futbol Kulübü’nün resmi eğitim programının uygulandığı kamplarda hem teorik hem de taktiksel yeteneklerini geliştirerek geleceğin futbol yıldızları olmak için çalışacaklar.

Avea Kurumsal İletişim Direktörü Füsun Feridun, İZVAK ile yapılan işbirliğini; “Gençlere farklı bir ufuk açacağına inandığımız FCBEscola Camp Avea’nın, yetiştireceği yıldızlarla Türk futboluna katacağı değerin yanı sıra kulüplere de yeni bir vizyon katacağını umut ediyoruz. İZVAK’la yaptığımız işbirliğimiz ile Türkiye’deki spor okul anlayışına zenginlik ve farklı bir bakış açısı kazandırmayı amaçlıyoruz diye özetledi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.