MediaCat

Tüm ürünlerin indirimde olduğu süpermarket

Logosunu ve indirim modelini yenileyen İsteGelsin’in yeni reklam filmleri yayında.

Tüm ürünlerin indirimde olduğu süpermarket

Online süpermarket İsteGelsin, yeni indirim modelini, logosunu ve reklam filmlerini bugün düzenlediği basın toplantısıyla tanıttı.

İsteGelsin’in yeni indirim modelinde satıştaki her üründe ürüne özel turuncu ve yeşil olmak üzere iki farklı sepet indirimi görüntülenecek. Turuncu renk kodu 250 TL ve üzeri, yeşil renk kodu ise 500 TL ve üzeri alışverişleri temsil ederken, müşterilere sepetlerine eklemek istedikleri ürünleri ne kadar indirimle alabildikleri gösterilmiş olacak. Seçilen ürünlerin turuncu ve yeşil sepet alt limitiyle ulaştığı tutarlar, ürünlerin sepete eklenmesine gerek kalmaksızın ürünün altında görünecek ve müşterilere daha iyi kıyaslama fırsatı sağlanacak.

Yeni indirim modelinin yanı sıra İsteGelsin logosunu da yeniledi. Yeni logoda internet ikonunu çağrıştıran yuvarlak dünya ile İsteGelsin’in online süpermarket olduğu vurgulanırken, kişiselleştirme ise parmak izi metaforuyla anlatılıyor. Kırmızı ve beyaza yeşilin de eklendiği logoyla meyve ve sebze kategorisindeki kalite ve tazeliğe vurgu yapılıyor.

İsteGelsin’in indirim modeli için hazırlanan reklam filmlerinde markanın yüzü Seda Bakan kamera karşısına geçiyor. Diğer marketlerde istedikleri ürünlerde indirim bulamayan bir çiftin düştüğü komik durumların işlendiği filmlerde İsteGelsin’de her gün her üründe indirim olduğu mesajı veriliyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.