MediaCat

Kitaplar

Kazanılmış Hayat

Marshall Goldsimith & Mark Reiter

SATIN AL

Açıklama

Liderlik koçu Marshall Goldsmith bugüne kadar kaleme aldığı en şahsi ve etkileyici çalışmasında hem içimizdeki başarı açlığını hem de hayatın her türlü talihsizliğini bir dengeye oturtuyor.

Goldsmith’e göre pişmanlıkların yükünün omuzlarımıza binmediği, “kazanılmış bir hayat” yaşamanın püf noktası aldığımız her nefesle yeni bir insana dönüştüğümüzün farkına varmaktır. Başarılarımızı kariyerden daha yüksek hedeflere göre ölçmek, kolaya kaçıp pişmanlık içinde kıvranmamızı önleyecektir.

Goldsmith bizi “Şu olduğunda mutlu olacağım…” hastalığına karşı uyarıyor ve tatmin edici bir hayatın önündeki, çoğu hayal gücü eksikliğinden kaynaklanan, engelleri aşmamızı sağlayacak pratik tavsiyeler ve egzersizler sunuyor.

Goldsmith’in dünyanın en başarılı liderlerinden bazılarına koçluk yaptığı olağanüstü kariyerinden ve kendi deneyimlerinden damıtılmış örneklerle dolu olan Kazanılmış Hayat, daha büyük bir idealin peşindeki herkes için yol gösterici bir kitap.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.