TÜBİTAK: Dergilerimizi satmıyoruz

Dün, Gazeteport'a dayanarak verdiğimiz "TÜBİTAK Dergilerini Satıyor" başlıklı habere TÜBİTAK'tan düzeltme geldi. Aynen yayınlıyoruz...

07.12.2009 - 00:00 | MediaCat

Dün, Gazeteport’a dayanarak verdiğimiz "TÜBİTAK Dergilerini Satıyor" başlıklı habere TÜBİTAK’tan düzeltme geldi. Aynen yayınlıyoruz…

"Portalınızda (www.gazeteport.com.tr) 07 Aralık 2009 tarihinde yayınlanan “TÜBİTAK Dergilerini Satıyor” başlıklı haberinizin içeriği ile ilgili olarak, kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi amacıyla TÜBİTAK Başkanlığı’nca bir açıklama yapılmasına ihtiyaç duyulmuştur.

Önemle belirtmek isteriz ki, haberinizde yer alan ifadeler gerçeği yansıtmadığı gibi, kamuoyunu yanıltıcı nitelik taşımaktadır.

TÜBİTAK geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da Popüler Bilim Dergilerinin Türkiye geneline yayılması amacıyla satış ihalesine çıkmıştır.

İhale, TÜBİTAK tarafından yayınlanan popüler bilim dergilerinin, yüklenici tarafından satın alınarak, Türkiye genelinde son satış noktalarına ulaştırılması, iadelerin toplanarak TÜBİTAK’a teslimi ve pazar geliştirme işlerini kapsayacaktır.

İhale, TÜBİTAK Başkanlık Binası’nda 15 Aralık 2009 tarihinde, saat 14.30’da gerçekleştirilecektir.

Bu kadar net bir ihale sürecinin, hayali ve gerçek dışı ifadelerle birleştirilmesi sonucu oluşturduğunuz haberinizle kamuoyunu yanlış yönlendirdiğiniz açıktır.
 
Yasal haklarımız saklı kalmak üzere, yukarıdaki açıklamalar ışığında portalınızda yer alan haberin ivedilikle düzeltilmesini bilgilerinize sunarız.

TÜBİTAK Başkanlığı"

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.