MediaCat

Araştırma Zirvesi için geri sayım başladı

TÜAD tarafından bu yıl 22’ncisi düzenlenecek olan zirvenin teması “An’lamak”.

Araştırma Zirvesi için geri sayım başladı

Türkiye Araştırmacılar Derneği (TÜAD) tarafından bu yıl 22’ncisi “An’lamak” ana temasıyla düzenlenecek olan Araştırma Zirvesi, sektör profesyonellerini 9 – 10 Nisan tarihlerinde Conrad Otel’de bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Ana teması olan “An’lamak” kapsamında bu yıl odağında tüketiciyi anlamak için durup dinlemenin, anlayıp içselleştirmenin ve hızlı reaksiyon vermenin yer alacağı zirvenin ilk günündeki oturumlarda İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Fatoş Karahasan, Yazar Ahmet Ümit, The Coca-Cola Company Türkiye, Kafkaslar, Orta Asya İçgörü Direktörü Özlem Badak Orak, TÜAD Başkanı ve Nielsen Türkiye Veri Toplama Lideri Handan Esmer, ThinkNeuro CEO’su ve NMSBA Türkiye Başkanı Doç. Dr. Yener Girişken, RİAK AŞ. Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Olcay Akay, SAP Ortadoğu ve Kuzey Afrika Pazarlama Müdürü Erdem Aksakal, Nielsen Medya Müşteri Hizmetleri ve Pazarlama Direktörü Mehmet Kanyılmaz, Dr. Çağla Burçin Akdoğan, Kadir Has Üniversitesi İşletme Bölüm Başkanı Nimet Uray, İŞGYO Hukuk Müşavirliği & İnsan Kaynakları ve Eğitim Grup Başkanı Pınar Ersin Kollu, RVD Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Pura, Koç Holding Kurumsal İletişim ve Dış İlişkiler Direktörü Oya Ünlü Kızıl, Bahçeşehir Üniversitesi Reklamcılık Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Gül Şener, ETİ Gıda Pazar Araştırma Kıdemli Müdürü Didem Ansel, Kantar Insights Division Kalitatif Departman Kıdemli Direktörü Lale Altay Yegül, Kantar Insights Division Kıdemli Kalitatif Araştırmacı Evrim Gurur Kuşhan, Gazeteci ve Yazar Mirgün Cabas, İTÜ İşletme Fakültesi Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Elif Karaosmanoğlu, İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme Fakültesi Öğretim Üyesi Neşenur Altıniğne, Amazon Web Services Türkiye Ülke Müdürü Yinal ÖzkanMediaCom Türkiye CSO’su Özlem Ergazi, 4129Grey CEO ve Chief Happiness Officer’ı Alemşah Öztürk, MediaCat ve Digital Age Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan konuşmacı olarak yer alacak.

Pelin Özkan, Özlem Ergazi ve Alemşah Öztürk, zirvenin ilk gününde “Veriden Doğan Yaratıcılık: Felis Vakaları” oturumunda; hizmetlerin tüketiciler nazarında birer kültür ürününe dönüşmesinin, verilerin gündelik hayata eğlence olarak sunulmasının, yeni teknolojiler ve veri temelli izlerini sürecek.

Zirve, ikinci gününde Nielsen Türkiye Genel Müdürü Didem Şekerel Erdoğan, Amazon Web Services Türkiye Ülke Müdürü Yinal Özkan, InSites Consulting Kurucu Ortağı Dr. Niels Schillewaert, Sabancı Üniversitesi Finans Kürsü Başkanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş, Nielsen Türkiye Satış Etkinliği Analitik Lideri Murat Yıldırım, Yıldız Holding/Pladis Global Türkiye/MENA Strateji ve Araştırma Direktörü Asya Ceyhun, Yazar Azra Kohen, P&G Türkiye ve Kafkaslar Analitik ve İçgörü Departmanı Müdürü Yasemin Yıldırım, P&G Türkiye ve Kafkaslar Kıdemli Pazarlama Müdürü Burcu Soykurum, TİAK A.Ş. Teknik Komite Başkanı Ogün Doğan Akyol, Kantar Media Genel Müdür Yardımcısı Akın Şahin, P&G Türkiye ve Kafkaslar Analitik & İçgörü Direktörü Eva İmir Yokuş, Carrefoursa CRM ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Öner Çelebi, SnA Yönetici Ortağı Ömer Nadirler, Retail Guru Academy Kurucusu ve Danışman Cennet Melis Uslukılınç, MediaMarkt Türkiye İcra Komitesi Üyesi ve Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Çağanur Atay Uçtu, ThinkNeuro Ortağı ve Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Eda Ocak, Psikoterapist Deniz Aktosun, Toplumsal Belgesel Fotoğrafçısı Özcan Ağaoğlu, Oyuncu ve İhtiyaç Haritası ve InogarArt Kurucusu Mert Fırat ve SiaInsight Kurucu Ortağı Nurdan Pak’ı konuşmacı olarak ağırlayacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.