MediaCat

TTNET, Mümkünlü’de yeni sezona başladı

TBWAISTANBUL’un hazırladığı “TTNET Mümkünlü” reklamları, yeni sezonda yepyeni bölümler ve sürprizlerle devam ediyor.

TTNET, Mümkünlü’de yeni sezona başladı

TBWAISTANBUL’un hazırladığı “TTNET Mümkünlü” reklamları, yeni sezonda yepyeni bölümler ve sürprizlerle devam ediyor. Yeni sezonda da Şener Şen ve Binnur Kaya başrollerde, ancak yeni sezonda Mümkünlü’de değil, Türkiye’nin her yerinde.

Mümkünlü Başkanı Şener Şen, Megabitli’ye yeni bir görev veriyor. Yeni görev çok önemli. Megabitli’nin yeni görevi tüm Türkiye’yi dolaşmak. İnterneti bilmeyen, internetle tanışmamış yerlere gitmek ve interneti anlatmak. Varsa yaşanan sorunların çözülmesine yardımcı olmak. Megabitli görevi alırken biraz üzülüyor, başkanı olmadan oralarda nasıl yapacağını, ne yapacağını düşünüyor ama yeni sezonun en büyük sürprizi de burada karşımıza çıkıyor. Çünkü Megabitli’nin gideceği yerlerde de başkanlar var. Üstelik bu başkanlar bizim Mümkünlü başkanının tıpatıp aynısı. Bir farkla, bu yeni başkanlar Megabitli nereye gidiyorsa oralı.

Ege, Doğu, Karadeniz, Güney, Marmara… Megabitli nereye giderse onu orada bir başkan karşılayacak. O başkanın derdini ve ihtiyacını dinleyecek olan Megabitli görevini tamamladıktan sonra başka bir yere gitmek üzere yola çıkacak.

Usta oyuncu Şener Şen’i birden çok tipleme ile izleme şansı bulacağımız yeni sezon Mümkünlü reklamları, bir teaser ve iki de açılış filmi ile başlıyor.

Teaser filminde Türk filmlerindeki abartılı duygusallığın bir benzeri veda sahnesi var. Mümkünlü başkanı, Megabitli’ye yeni görevini açıklıyor. Duygusallıktan kırılan bu teaser filminin sonunda Megabitli’yi çeşitli araçların üzerinde Türkiye’yi gezerken görüyoruz.

Açılış filmlerinden ilki Güneydoğu’da, ikincisi de Ege’de geçiyor. Güneydoğu filminde yeni başkanlardan Doğulu başkanla, Megabitli de biz izleyiciler gibi ilk kez karşılaşıyor. Yaşadığı şaşkınlık da bundan. İkinci film olan Ege filminde ise, Ege’nin bitmek tükenmek bilmeyen yemek ikramı ve ısrarı var. Tabii ki başkan da gerçek bir Egeli.

Çekimleri Türkiye’nin dört bir yanında gerçekleşen yeni sezon Mümkünlü reklamlarının yönetmeni Uygar Kutlu, yapım şirketi ise Autonomy.

Künye
Reklamveren:
TTNET
Reklam Ajansı: TBWAISTANBUL
Kreatif Grup Ajans Başkan Yardımcısı: İlkay Gürpınar
Kreatif Direktör: Volkan Karakaşoğlu
Yaratıcı Ekip: Zeynep Karakaşoğlu, Erçin Sadıkoğlu, Orkun Önal, Levent Yalgın, Çağrı Saka
Marka Grubu Ajans Başkan Yardımcısı: Burcu Kayımtu
Marka Direktörü: Esra Özkan
Marka Süpervizörü: İpek Türkili
Marka Temsilcisi: Başak Sarıoğlu
Stratejik Planlama Ajans Başkan Yardımcısı:  Toygun Yılmazer
Stratejik Planlama Direktörü: Tuğyan Çelik
Stratejik Planlama: Nisan Danışman
Ajans Prodüktörü: Zeynep Gencebay
Prodüksiyon şirketi: Autonomy
Yönetmen: Uygar Kutlu
Post Prodüksiyon: Sinefekt
Müzik: Jingle House
Fotoğrafçı: Emre Doğru
Medya ajansı: People
Kullanılan mecralar: Televizyon, sinema, internet
 

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.