TTNET, CSR Europe’un Türkiye’den ilk üyesi

TTNET, CSR Europe’a üye oldu.

01.08.2011 - 00:00 | MediaCat

TTNET, CSR Europe’a üye oldu. CSR Europe’un Türkiye’deki ilk üyesi olan TTNET, Avrupa Birliği ülkeleri dışında CSR Europe üyeliğine davet edilen ilk özel şirket oldu. Avrupa’nın kurumsal sosyal sorumluluk alanındaki ağı CSR Europe, bünyesinde bulunan 100’den fazla üyesiyle Avrupa ve dünyadaki sosyal sorumluluk çalışmalarına ilham veriyor ve kurumlar arasında deneyim alışverişi sağlıyor. TTNET, yeni projelerle topluma, sektöre değer üretirken diğer üyelerle fikir ve deneyim alışverişi yapacak.

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, Avrupa’nın kurumsal sosyal sorumluluk alanında lider ağı olan CSR Europe’a üye oldu. Kurumsal sosyal sorumluluk strateji belirleme süreciyle örnek gösterilen TTNET, sosyal sorumluluk süreçlerindeki bilgi birikimini artırmak ve bu alandaki tecrübelerini tüm dünya ile paylaşmak amacıyla katıldığı CSR Europe’un üyeleriyle fikir, proje ve deneyim alışverişi yapacak.

1995 yılında kurulan CSR Europe, yaklaşık 70 uluslararası kurumun ve 29 ulusal ortağın bir araya gelerek oluşturduğu önemli bir organizasyon. 25 Avrupa ülkesinden üyeleri bulunan CSR Europe’un amacı Avrupa’da ve tüm dünyada yapılan kurumsal sosyal sorumluluk projelerine ilham vermek ve kurumsal sosyal sorumluluğu kurumların iş yapış süreçlerinin bir parçası haline getirmek.

Konuyla ilgili açıklama yapan TTNET Genel Müdürü Tahsin Yılmaz “Son dönemde kurumsal sosyal sorumluluk çalışmalarıyla örnek gösterilen TTNET’in CSR Europe ağına üye olmasıyla birlikte verimli ve faydalı bir süreç de başlamış bulunuyor. Bu süreçte, üyesi olduğumuz CSR Europe ağının değerlerini şirketimizce uygulama ve bu önemli birikimden en iyi şekilde faydalanabilme amacını taşıyoruz. Edindiğimiz bu değer ve tecrübeleri Türkiye’de bulunan ilgili paydaşlara anlatma ve Türkiye’deki iyi uygulamaları CSR Europe platformuna taşıyan bir aracı olma misyonuyla yola çıkıyoruz” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.