TSKB’de üç üst düzey atama

TSKB'de kurumsal pazarlama, kurumsal finansman ve proje finansmanı departmanlarının yönetimine yeni isimler atandı.

23.05.2014 - 17:07 | MediaCat

TSKB'de üç üst düzey atama

1950 yılından beridir kurumsal kredilendirme, proje finansmanı, yatırım bankacılığı ve danışmanlık hizmeti veren TSKB yönetiminde yeni atamalar yapıldı.

Düzenleme kapsamında Meltem Gülsoy kurumsal pazarlama müdürü, Barış Tunçsiper kurumsal finansman müdürü, Hasan Hepkaya ise proje finansmanı müdürü olarak atandı.

Meltem Gülsoy, TSKB kurumsal pazarlama müdürü

Meltem Gülsoy, TSKB kurumsal pazarlama müdürü1990 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olan Meltem Gülsoy, 1996 yılında University of Reading’de yüksek lisansını tamamladı.

İş yaşamına 1991 yılında TSKB’de mali analist olarak başlayan Gülsoy, kurumsal pazarlama departmanında 10 yıl görev yaptıktan sonra, 2009-2014 yılları arasında TSKB proje finansmanı müdürü olarak pek çok enerji, alt yapı, gayrimenkul geliştirme, turizm ve satın alma projesinin finansmanında çalıştı.

Meltem Gülsoy, 2009-2011 yıllarında TSKB GYO’da, 2012 yılında ise İş Leasing’de yönetim kurulu üyesi olarak görev yaptı.

Mayıs 2014’te TSKB kurumsal pazarlama müdürü olarak atanan Gülsoy, halen iş girişim sermayesi yönetim kurulu üyeliği görevini yürütüyor.

Barış Tunçsiper, TSKB kurumsal finansman müdürü

Barış Tunçsiper, TSKB kurumsal finansman müdürü1998 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Barış Tunçsiper, London School of Economics’te yüksek lisansını tamamladıktan sonra iş yaşamına 2003 yılında Mercedes Benz Türk A.Ş.’de başladı.

2006 yılında İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de çalışmaya başlayan Tunçsiper, 2013 yılında kurumsal finansman müdürü olarak atandı.

Barış Tunçsiper, 5 Mayıs 2014 tarihi itibariyle TSKB’de kurumsal finansman müdürü olarak yeni görevine başladı.

Hasan Hepkaya, TSKB proje finansmanı müdürü

Hasan Hepkaya, TSKB proje finansmanı müdürü2003 yılında Hacettepe Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olan Hasan Hepkaya, iş yaşamına 2005 yılında TSKB kurumsal pazarlama departmanında uzman yardımcısı olarak başladı. 2009 yılında ise proje finansmanı departmanında yönetici yardımcısı görevine getirildi.

Enerji ve altyapı projeleri başta olmak üzere proje bazlı sanayi, ticari gayrimenkul ve turizm yatırımlarının finansmanı ile birleşme ve satın alım finansmanı alanında tecrübeye sahip olan Hasan Hepkaya, halen TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş. yönetim kurulu üyeliği görevini yürütüyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.