TRU TNS Piar işbirliğiyle Türkiye’de

Bir WPP/Kantar kuruluşu olan TRU, Amerika'da gençlik araştırmaları konusunda uzman, 25 yılı aşkın bir süredir...

25.06.2009 - 13:51 | MediaCat

Bir WPP/Kantar kuruluşu olan TRU, Amerika’da gençlik araştırmaları konusunda uzman, 25 yılı aşkın bir süredir hedef kitlesi gençler olan ve 200’ün üzerinde firmaya hizmet veren bir araştırma şirketi.

‘Tweens, Teens and Twenty-Somethings Research’ alanında dünyada lider konumda olan TRU, TNS ile doğrudan bir işbirliğine gitti ve Mayıs 2009 sonunda TNS Piar, TRU Gençlik Programı’nın Türkiye lansmanını gerçekleştirdi.

TRU’nun global anlamda yürüttüğü en büyük proje olan TRU Gençlik Programı, halihazırda 16 global pazarda yürütülüyor ve önemi her geçen gün artan genç segmente yönelik güçlü bir içgörü sağlıyor. Program Türkiye’de, 12 – 19 yaş grubundaki gençler nezdinde yürütülücek ve TNS Piar tarafından 10 ilin kent kesiminde yaşayan toplam 1000 genç nezdinde gerçekleştirilecek. Araştırmanın saha çalışması Temmuz ayında tamamlanacak ve araştırma raporu Kasım 2009’da müşterilerin hizmetine sunulacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.