TRT Haber’e yeni başkan

Nasuhi Güngör, TRT Haber ve Spor Yayınları Dairesi başkanlığına getirildi.

27.12.2013 - 21:39 | Ali Kuru

TRT Haber'e yeni başkan

2013 Şubat ayından itibaren TRT Türk kanal koordinatörü olarak görev yapan Nasuhi Güngör, TRT Haber ve Spor Yayınları Dairesi başkanlığına getirildi. Hürriyet‘te yer verilen haberde, atama ile birlikte TRT Haber, TRT Türk ve TRT Spor kanallarının Güngör’e bağlı olarak yayınlarını sürdüreceği ifade ediliyor.

Nasuhi Güngör kimdir?

Nasuhi Güngör, TRT Haber ve Spor Yayınları Dairesi başkanlığına getirildi.1968 Kırşehir Mucur doğumlu Nasuhi Güngör, 1990 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimini bölümünü bitirdi.

Güngör gazetecilik hayatına 1987 yılında Zaman Gazetesi‘nde muhabir olarak başladı. Daha sonra Aydın Menderes’le birlikte basın danışmanı olarak çalıştı. 1994-2002 yıllarında Yeni Şafak gazetesinde haber müdürü ve köşe yazarı olarak bulundu. Ardından sırasıyla Akşam Gazetesi, Milli Gazete ve Gerçek Hayat dergisinde çeşitli görevlerde bulundu ve köşe yazıları yazdı.

Güngör ayrıca, 2006 yılından beridir Star Gazetesi‘nde dış politika ağırlıklı köşe yazıları yazıyor.

Kaynak: Hürriyet

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.