MediaCat

Trojan Adam’dan ilişki tavsiyeleri

ABD menşeli prezervatif markası Trojan, aklı karışık gençlerin sorularını yanıtlamak için sahnede.

Trojan Adam’dan ilişki tavsiyeleri

ABD’nin 1916 doğumlu prezervatif markası Trojan, altı yıl önce kayıplara karışan karakteri Trojan Adam’ı yeniden ekranlara taşıdığı bir kampanya yayınladı.

72andSunny’nin kreatif ekibinin kalemiyle yenilenen Trojan Adam’ın bir ilişki gurusu olarak yer aldığı reklam filmleri, “Büyük Seksi Dünya”da yeşeren ilişkilerde yaşanan sorun ve kafa karışıklıklarına farklı Trojan ürünleriyle çare bulmayı amaçlıyor.

20 yıldan uzun bir süre önce hayat bulan Trojan Adam’ın ona gerçekten ihtiyaç duyanların yardımına koşan eldivenli bir el olarak büyük ün kazandığını belirten Trojan Pazarlama Başkan Yardımcısı Bruce Weiss, kendi kendilerine eldivenin ardındaki adamın kim olduğunu sorduklarını söylüyor:

“Görünen o ki Trojan Adam cinselliğe sıcak bakan, haz almaktan hoşlanan bir maceraperest. Her konuda açıkgörüşlü olan ama korunmaya daima dikkat eden ve bilgi birikimini, mizacını başkalarına ilham vermek için onlarla paylaşan modern bir adam.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.