Trend Micro’ya yeni bölge müdürü

Trend Micro'nun Ortadoğu, Afrika ve Akdeniz bölgesinden sorumlu yeni genel müdürü...

28.01.2009 - 17:54 | MediaCat

Trend Micro’nun Ortadoğu, Afrika ve Akdeniz bölgesinden sorumlu yeni genel müdürü Chris Moore oldu. Moore, bölgede bilgisayar güvenliği tehditlerine yönelik bilincin artırılmasına çalışacak.

İnternet içeriği güvenliğinde global bir lider olan Trend Micro, Ortadoğu, Afrika ve Akdeniz bölgesi genel müdürlüğüne Chris Moore’un atandığını duyurdu. Moore, 21 Ocak itibariyle göreve başladı.

Chris Moore, Trend Micro ekibine, web tehditlerinin 2005’ten bu yana yüzde 2000’in üzerinde arttığı bir dönemde katılıyor.

Moore’un önceliği, Ortadoğu’daki firmaların korunmasına yardımcı olmak için Trend Micro’nun katma değerli güvenlik çözümlerini sunmaya devam etmek olacak. Moore, yeni görevinde, Trend Micro’nun bölgede iş ortaklarıyla beraber daha da büyümesine odaklanacak.

Chris Moore, atama hakkında şu yorumu yapıyor: “Web tehditleri, katlanarak artıyor. Bu eğilimin 2009 boyunca devam etmesini bekliyorum. Web üzerinden organize suç faaliyetlerinin yaşandığı bir dönemde tek amacı müşterilerini korumak olan bir şirkette görev almak benim için heyecan verici bir fırsat. Ortadoğu, online global tehditlere karşı gittikçe daha kırılgan hale geliyor. Günümüzde saldırılar, finansal yönden motive ediliyor. Bizim görevimiz ise müşterilerimize kendilerini daha iyi korumada yardımcı olmak.”

Moore, yeni görevine önemli bir birikimle başlıyor. Sektörde 20 yılı aşan deneyime sahip olan Moore, bunun 15 yılını Ortadoğu’da yöneticilik yaparak geçirdi.

Trend Micro Başkan Yardımcısı Anthony O’Mara ise konu hakkında şunları söylüyor: “Moore, pazardaki güçlü konumuyla gurur duyan çok sağlam bir Trend Micro ekibine katılıyor. Moore’un deneyimine sahip biriyle çalışmaktan memnuniyet duyuyorum. Moore’un bu önemli pazarda Trend Micro’nun başarısını sürekli kılacağından hiç kuşkum yok.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.