MediaCat

Transteknik Teknoloji’ye yeni CEO

Printer ve yazıcı sektörünün lider markalarından Konica Minolta’nın Türkiye distribütörü Transteknik Teknoloji…

Transteknik Teknoloji’ye yeni CEO

Printer ve yazıcı sektörünün lider markalarından Konica Minolta’nın Türkiye distribütörü Transteknik Teknoloji, sektör faaliyetlerine yeni CEO Rıza Başoğlu ile devam edecek. Rıza Başoğlu, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’ni bitirdi. Kariyerine 1980 yılında Eczacıbaşı’nda başlayan Başoğlu, 1986-1990. seneleri arasında ise Hacı Şakir’de çalıştı. Transteknik ailesi ile 1990 yılında tanışan Başoğlu,1994 yılına kadar Transteknik Holding’te Mali Bilgiler İşlem Merkezi Müdürü olarak görev yaptı.

Rıza Başoğlu, 1995-1998 arasında Transteknik Büro Sistemleri A.Ş.’de Genel Müdür olarak kariyerine devam etti. 1999’dan 2005 yılına kadar Transteknik Holding’te Genel Müdür Yardımcı’lığı yapan Başoğlu 2006-2009 seneleri arasında da Transteknik Teknoloji A.Ş.’de Danışman’lık görevinde bulundu. Rıza Başoğlu 2010 Mart ayı itibarı ile Transteknik Teknoloji A.Ş.’de CEO olarak göreve başladı.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.