Koçtaş’tan B&Q’ya transfer

Koçtaş’ta Satın Alma ve Tedarik Zinciri Direktörü olarak görev yapan...

20.04.2010 - 00:00 | MediaCat

Koçtaş’ta Satın Alma ve Tedarik Zinciri Direktörü olarak görev yapan Ebru Sayılan Nebol, Avrupa’nın ev geliştirme perakendecisi Kingfisher Şirketler Topluluğu’na bağlı B&Q İngiltere’ye transfer oldu. Ebru Sayılan Nebol B&Q’da satın alma direktörü olarak görev yapacak.

İstanbul Teknik Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu olan Ebru Sayılan Nebol, Koç Üniversitesi’nde MBA yaptı. İş hayatına Koç Holding’de strateji, planlama ve iş geliştirme uzmanı olarak göreve başlayan Nebol; 1999 yılı itibariyle Koçtaş’ta çalışmaya başladı.

Koçtaş’taki iş geliştirme müdürlüğü, satın alma müdürlüğü görevlerinin ardından 2007 yılında Koçtaş Satın Alma ve Tedarik Zinciri Direktörlüğü görevine getirilen Ebru Sayılan Nebol Nisan ayı içerisinde B&Q İngiltere’de satınalma direktörü olarak göreve başlayacak ve B&Q’nun İngiltere ve İrlanda’daki 330 mağazası için bahçe mobilyaları, her türlü canlı bitki ve çiçekler, dış mekan ürünleri, ev gereçleri gibi kategorilerde ürün geliştirme ve satın alma yönetiminden sorumlu olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.