MediaCat

Trafik ketçap hızında aktığında

Heinz, Kanada’da trafikte sıkışıp kalanları ödüllendirme niyetinde.

Trafik ketçap hızında aktığında

Pandemi kaynaklı sosyal kısıtlamaların gevşediği ve yazın gelişiyle birlikte yollara düşenlerin trafikte uzun kuyruklar oluşturduğu Kanada’da Heinz, trafiğin çilesini çekenleri bir parça olsun mutlu edebilmek için harekete geçiyor.

Navigasyon uygulaması Waze ve Burger King işbirliğiyle hayata geçirilen kampanyada trafikteki hız saatte 0,045 kilometreye düştüğünde Waze kullanıcılarının araçları uygulamada Heinz Ketçap şişesine dönüşüyor, trafiğin yarattığı strese karşılık kullanıcılara Heinz Ketçap ve bir de Burger King’den Impossible Whopper hediye ediliyor.

Kraft Heinz Kanada İnovasyon ve Markalaştırma Direktör Yardımcısı Daniel Gotlib, 4 Temmuz’a kadar sürecek kampanyayı “Çoğu kişi Heinz’ın şişeden saatte 0,045 kilometre hızla döküldüğünü bilmiyor. Çoğu Kanadalı bu yaz tatil yollarına düşeceği için trafik yeniden alışmamız gereken bir soruna dönüşecek. Hayranlarımıza, yavaş gitmenin her daim kötü olmayacağını görmeleri için yardım etmek ve trafikte sıkışanları lezzetli, ikonik ve yavaş akan Heinz Ketçap ile ödüllendirmek istiyoruz” sözleriyle yorumluyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.